Prosperujúci, zabehnutý beauty salón Solarko

obch. priestory, Pribinova, Staré Mesto

INFO V RK
Detail
Lokalita: Staré Mesto
Ulica: Pribinova
Celková plocha: 170,00 m2
Stav: Novostavba

Popis

Arvin Benet Vám ponúka príležitosť vlastniť prosperujúci, zabehnutý beauty salón Solarko, strategicky umiestnený na prvom nadzemnom podlaží v exkluzívnej novootvorenej časti obchodného centra Eurovea, priamo oproti kinu. 


Tento jedinečný priestor ponúka 170m² luxusne vybavených priestorov, vytvárajúcich oázu pokoja a relaxácie v srdci Bratislavy.

Salón zahŕňa 6 tematicky zariadených miestností - Bali, Dubaj, Mexiko, Miami, Mykonos a Hawai - každá vybavená najluxusnejšími hybridnými soláriami s červeným svetlom na poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Vybavenosť zahŕňa recepciu, zázemie pre zamestnancov vrátane kuchynky, kancelárie, WC a sklad s možnosťou rozšírenia služieb.

Prevádzka je plne vybavená a pripravená na prevzatie bez ďalších investícií, vrátane kvalifikovaného personálu a kompletného rezervačného systému. Poskytujeme tiež výhodu servisu od renomovanej firmy, ktorá zabezpečuje bezproblémový chod zariadenia.

Priaznivá predikcia tejto prevádzky podporená rastúcou klientelou, robí z tohto beauty salónu atraktívnu investičnú príležitosť. S otvorením Eurovea Tower a predpokladaným prírastkom 7000 nových obyvateľov v oblasti sa očakáva zvýšenie dopytu po službách.


Zahrnuté v ponuke:

  • 6 plne vybavených tématických miestností
  • Kompletné zázemie a vybavenie pre zamestnancov
  • Plne funkčný rezervačný systém s webovou stránkou a mobilnou aplikáciou
  • Kvalifikovaný personál
  • Stabilná zákaznícka základňa s rastúcimi tržbami
  • Výhodná poloha v obchodnom centre Eurovea


Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť vstúpiť do sveta krásy s týmto prestížnym podnikom v srdci Bratislavy.

Cena: Info v RK

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí. Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti. 


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising