Vďaka týmto 6 špičkovým službám sa o vašu nehnuteľnosť postaráme ako nikto iný, a pritom dostupne.

Zanechajte nám vaše číslo a vydajte sa na cestu úspešného predaja a prenájmu.

Home
Staging

Upravíme vaše nehnuteľnosť tak, aby sa do nej každý zamiloval

Ľudia sa rozhodujú na základe vizuálu a emócie. Presne na tomto je postavená technika homestagingu - upravenie nehnuteľnosti tak, aby bola atraktívna pre čo najviac kupujúcich. S homestagingom máme výborné výsledky a veríme si natoľko, že doplnky, ktoré k vám prinesieme, odnášame až po úspešnom predaji.
Zistiť viac o home stagingu

Profesionálne
fotenie

Vašu nehnuteľnosť nafotíme tak, ako by mala ísť na titulku magazínu

Možno ste zvyknutí, že bežní makléri nafotia nehnuteľnosť mobilom. Naše nehnuteľnosti fotí špecialista na reality, profesionálnou technikou a so zmyslom pre detail. Výsledné fotografie predstavia vašu nehnuteľnosť v jej najlepšom svetle, a to bez toho, aby zavádzali.

Marketing

Vďaka reklame aktívne vytvárame dopyt

Marketing väčšiny maklérov spočíva v tom, že vašu nehnuteľnosť hodia na realitný portál a čakajú na telefonát. Ale to predsa zvládnete aj sami! My v Arvin & Benet neustále sledujeme trendy v online reklame a spolu s našimi expertmi na marketing vypracovávame pre každú nehnuteľnosť marketingovú stratégiu predaja. Vašu nehnuteľnosť uvidia ľudia nielen na realitných portáloch, ale aj na Facebooku, Instagrame, či vďaka bannerovým kampaniam aj na celom internete. Taktiež aktívne pracujeme s našimi databázami vyhovujúcich kupcov, ktorým vašu nehnuteľnosť vieme priamo ponúknuť. Nečakáme na telefonáty, ale aktívne vytvárame dopyt. Aj pre toto všetko sme v oblasti propagácie nehnuteľností lídrom na trhu.

Obhliadky

Naše obhliadky budú pre kupujúcich zážitkom

Obhliadka je absolútne najkľúčovejším momentom predaja nehnuteľnosti, preto počas nej rozmaznávame všetky zmysly kupujúceho. Nehnuteľnosť rozvoniame, vytvoríme jej hudobný playlist na mieru, či pripravíme občerstvenie. Ale ani toto by nezabralo, keby vás nehnuteľnosťou sprevádzal nekvalitný maklér. Práve jeho osoba dokáže veľa pokaziť, ale aj naopak - vylepšiť. Môžete sa spoľahnúť, že naši profesionálni makléri svojimi skúsenosťami a prístupom umocnia celkový dojem z predaja nehnuteľnosti.

Servis

Päťhviezdičkový servis, ktorý vás nebude stáť ani euro navyše

Predstavte si, že by ste za tú istú cenu mohli ísť do troj- alebo päťhviezdičkového hotela. Do ktorého by ste išli? S realitnými kanceláriami to máte rovnaké. Na konci dňa každá predá vašu nehnuteľnosť, ale ak sa rozhodnete pre Arvin & Benet, vďaka nášmu servisu a individuálnemu prístupu si celý proces užijete viac. A pritom vás to nebude stáť ani euro navyše. Je pre nás samozrejmosťou, že vybavíme podklady pre znalecký posudok, obeháme kataster, vodárne, poskytovateľov elektriny a zabezpečíme množstvo ďalších drobností, pre ktoré si nebudete musieť brať dovolenku v práci.

Právne
poradenstvo

Právne poradenstvo, s ktorým nikdy nebudete hazardovať

Mnohé kúpne zmluvy majú v sebe nášľapné míny, ktoré bežný právnik neodhalí, a vás tak ľahko môžu pripraviť o strechu nad hlavou. Preto spolupracujeme s renomovanými právnickými kanceláriami, ktoré sa špecializujú na nehnuteľnosti a budú garanciou vášho pokojného spánku.
Zanechajte nám vaše číslo a vydajte sa na cestu úspešného predaja a prenájmu.

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising