Exkluzívny 3i byt v historickej budove

3 izb. byt, Nám. SNP, Staré Mesto

2 500 € / mesiac
Detail
Počet izieb: 3
Lokalita: Staré Mesto
Ulica: Nám. SNP
Celková plocha: 110,65 m2
Interiér: 102,55 m2
Terasa: 5,35 m2
Stav: Kompletná rekonštrukcia

Popis

Arvin & Benet ponúka na prenájom exkluzívne na mieru zariadený 3i byt v jednom z najlepších slovenských projektov City gate medzi ulicami Gorkého a Laurinská.

Vyniká nielen excelentným dizajnom a špičkovými materiálmi, ale aj lokalitou a samotným bytovým domom so silnou históriou.

Projekt disponuje bezkonkurenčným umiestnením a spája výhody sveta novostavieb (všetko čisté a  upravené) s mágiou a čarom historických budov.

Byt je orientovaný do menej rušnej ulice, dizajn na vysokej úrovni, pocitovo všetko nové, zladené a kvalitné. Na kvalite sa podpísalo, že si ho majiteľ tvoril pre seba, svoje vlastné bývanie.

Byt je vhodný pre náročného klienta, ktorý ocení vysoký štandard vyhotovenia a fakt, že je kompletne zariadený. Okná sú drevené, byt je klimatizovaný. Príjemným detailom sú zvýšené stropy (2,8m) a exteriérová plocha, balkóna a zimná záhrada, ktorá je bytom v centre vzácna.


Lokalita:

Byt je situovaný v City gate – projekt európskych rozmerov od ikon slovenskej architektúry Eugena Kramára a Štefana Lukačoviča, ktorý vznikol v 40. rokoch 20. storočia. Pôvodne budova vznikla ako Slovenská národná banka, veľký projekt, na ktorom sa nešetrilo a niesol sa v duchu funkcionalizmu a monumentalizmu.

Veľmi vzácna je lokalita bytového domu – umožňuje príchod autom (bezproblémový príchod s nákupmi) a súčasne disponuje vchodom, z ktorého obyvateľ dokáže vojsť priamo do pešej zóny.

Priamo v suteréne bytového domu sa nachádza divadlo DPOH.

Občianska vybavenosť je perfektná, človek tu doslova nepotrebuje auto, všetko podstatné má  na dosah. Nekonečné množstvo obchodov, kaviarní, galérií, bánk, divadiel, lekární. 100 metrov od domu sa nachádzajú potraviny Yeme.

Cena: 2500 EUR  mesačne (1900 eur nájomné, 600 eur poplatky spojené s užívaním bytu vrátane energií)
Výmera: 110,65m(102,55 m2 interiér + 5,35 m2 terasa + 2,75 m2 zimná záhrada)

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising