Exkluzívny Chalet Oreus v najžiadanejšej časti Vysokých Tatier.

4 izb. byt, Vysoké Tatry

INFO V RK
Detail
Počet izieb: 4
Lokalita: Vysoké Tatry
Celková plocha: 165,80 m2
Interiér: 133,20 m2
Terasa: 32,60 m2
Pozemok: 500,00 m2
Konštrukcia budovy: panelová
Stav: Novostavba
Parkovanie: Dve vonkajšie parkovacie státia

Popis

Exkluzívny Chalet Oreus v najžiadanejšej časti Tatier, Novej Lesnej. Svetová úroveň architektúry.

 

Nehnuteľnosť sa nachádza v slepej uličke s výhľadom na Tatry, pričom developer použil na Slovensku nevídané riešenia a materiály. 

 

Len pre ilustráciu uvedieme, že ako izolačná vrstva je použitá izolácia, ktorá sa používa na bazény, ktorá je síce trikrát drahšia ako tá bežná, ale ponúka bezkonkurenčnú trvanlivosť a v podstate bezúdržbovosť.

 

Na projekte je použitý namiesto bežného dreva červený smrek, ktorý je opäť trikrát drahší, ale bude vyzerať stále rovnako a nebude vyžadovať zásahy, čo je presne to, čo od víkendového domu človek očakáva.

 

Vďaka precízne pripravenému projektu a starostlivo vybraným materiálom ponúka Chalet Oreus výnimočný dizajn a nezameniteľnú atmosféru. Svetelnosť a vzdušnosť vytvárajú útulný priestor, ktorý chytí za srdce hneď pri prvom vstupe do domu.

 

Dôraz kladený na kvalitu použitých materiálov zaručuje najvyššiu kvalitu a dlhú životnosť.

 

Jedným z hlavných prvkov, ktorý robí Chalet Oreus tak unikátnym, sú veľkoformátové hliníkové okná, ktoré umožňujú spojenie s prírodou a nádherné výhľady na Vysoké Tatry

 

Tento projekt je výnimočný najmä vďaka: 

 • Jedinečný prémiový dizajn
 • Svetelnosť a vzdušnosť 
 • Kvalita použitých prírodných materiálov 
 • Maximálna miera súkromia a tichá lokalita
 • Nezameniteľné výhľady
 • Tepelné čerpadlo udrží náklady na uzde
 • Rekuperácia zabezpečí vždy čerstvý vzduch
 • Možnosť byť v spojení s prírodou cez veľkoformátové hliníkové okná
 • Dve parkovacie státia 
 • Exteriérové plochy dokončené do finálnej podoby
 • Kompletne zariadený interiér
 • Pozemok o rozlohe 500m2

 

 

Čisté línie a prírodné materiály kombinované s modernou architektúrou prinášajú výnimočné pocity už po prvom kontakte s chaletom. 

 

Denná časť v podobe spojenia plne vybavenej kuchyne na mieru, jedálenskej časti ako aj obývacej izby navodí pocit teplého domova. 

 

Vlastná sauna vám ponúkne ideálny spôsob ako zrelaxovať telo a úžasné výhľady zrelaxujú vašu myseľ.

 

Veľká pozornosť bola venovaná nielen dennej, ale aj nočnej časti. Dominantné znaky ako vzdušnosť či kvalita materiálov celého projektu sú jasne badateľné aj v hlavnej master bedroom, ktorá ponúka nezameniteľný výhľad a množstvo priestoru.

 

Dve ďalšie samostatné izby pohodlne obslúžia rodinu či hostí.

 

Nielen dizajn, ale aj praktické prvky sú dôležité. Preto k chaletu patrí technická miestnosť, ktorá sa stará o plynulý chod celého domu. Dve vonkajšie parkovacie státia priamo pred domom zaisťujú náležité pohodlie pre majiteľov.

 

Chalety Oreus sú dokonca vybavené tepelným čerpadlom a rekuperáciou pre úsporu energie a zabezpečenie pohodlia v interiéri. Siete ako kanalizácia, voda, elektrika a optický kábel sú samozrejmosťou, čo prispieva k moderne a pohodliu každodenného života.

 

Výnimočný dojem dotvárajú žulové obklady a dlažby, ktoré nielen skrášľujú exteriér, ale zároveň eliminujú možnosť vlnenia dlažieb v horskom prostredí. V kombinácii s exteriérovým obkladom vo forme červeného smreku sú faktormi, ktoré zaručia funkčnú, dlhotrvácnu, bezúdržbovú a zároveň dizajnovú fasádu

 

Tento detail bol špeciálne zvolený pre Tatranskú lokalitu a garantuje dlhú životnosť.

 

Investovať do nehnuteľnosti, ktorá prináša takú jedinečnosť a skutočnú hodnotu, je rozumné rozhodnutie. V prípade Chaletu Oreus si môžete byť istí, že ste si vybrali niečo výnimočné a kvalitné, čo vám prinesie radosť a pohodlie počas mnohých rokov.

 

 

Lokalita:

 

Chalety Oreus sa nachádzajú v obci s najkrajším výhľadom na Tatry v Novej Lesnej. Maximálny kľud a súkromie, ktoré pohladí vašu dušu a zároveň poskytuje množstvo možností na individuálnu rekreáciu.

 

Známe turistické centrá ako sú Štrbské pleso, Tatranská Lomnica či Starý Smokovec sú vo výbornej dostupnosti.

 

Cena : INFO V RK

Výmera spolu : 165,8 m2 ( byt 133,20 m+ terasa 32,60 m)

Pozemok: cca 500 m2

 

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí. 

 

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

 

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

 


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising