Svetlý 2i apartmán v Tatranskej Lomnici s vonkajším parkovacím státím

2 izb. byt, Vysoké Tatry

319 000 €
Splátka hypotéky: 843 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 319 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 63 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 2
Lokalita: Vysoké Tatry
Celková plocha: 66,00 m2
Interiér: 66,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Novostavba
Parkovanie: Vonkajšie parkovacie státie

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj 2i apartmán s vonkajším parkovacím státím 

Bývanie v Tatrách, apartmán sa nachádza v novopostavenom apartmánovom dome v centre Tatranskej Lomnice. Ráno sa tak zobudíte s výhľadom na majestátne štíty Vysokých Tatier. Úchvatná príroda, najrôznejšie možnosti oddychu, pobyt na čerstvom vzduchu a množstvo zážitkov sú zárukou skvelej dovolenky počas celého roka.

Jednou nohou v horách, druhou v civilizácii. Žite na prahu nespútanej prírody so všetkými výhodami mestského života na dosah.

Len pár metrov od apartmánového domu sa nachádza stanica lanovky na Lomnický štít, či prvé značenie miestnych turistických trás, zatiaľ čo neďaleko nájdete vyhlásené reštaurácie, kaviarne či galérie.

Apartmán: 

Apartmán pozostáva z obývacej izby s kuchynským kútom, jedálenským stolom, stoličkami. Spálňa, v ktorej sa nachádza manželská posteľ so vstavanou skriňou na mieru. Kúpeľňa s vaňou a toaletou. Svetlý a vzdušný apartmán je ideálnou voľbou na celoročné užívanie ako aj víkendy či investícia.

 

Výhodou pre nového majiteľa je, že si ho vie zariadiť podľa seba. Ideálne ako investícia na krátkodobý alebo dlhodobý prenájom.

Oceníte vonkajšie parkovacie státie či možnosť využívať miestnosť pre bicykle či uloženie lyžiarskeho vybavenia.

Lokalita:

 

Tatranská Lomnica ponúka všetko, čo kvalitná občianska vybavenosť potrebuje a je jednou z najnavštevovanejších turistických destinácii na Slovensku. Množstvo rekreačných možností sú len zlomkom toho, čo táto lokalita ponúka. V blízkosti štúdia (5 min. peši) sa nachádza niekoľko reštaurácií, potraviny. Lanovkou sa možno vyviezť na vrchol Lomnického štítu, ktorý ponúka nádherné výhľady. V lete je táto obec vyhľadávanou vstupnou bránou k turistickým a cyklistickým zážitkom vo Vysokých Tatrách.

K apartmánu prislúcha samostatné vonkajšie parkovacie státie priamo pri objekte. V zimnom období je klientom k dispozícii uzamykateľná lyžiareň. 


Cena: 325 000 EUR ( apartmán 319 000 EUR + vonkajšie parkovacie státie 6 000 EUR )

Výmera: 66 m2 ( interiér 66 m2 )


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising