Príjemný byt so záhradkou a veľkou pivnicou

1 izb. byt, Pluhová, Nové Mesto

550 € / mesiac
Detail
Počet izieb: 1
Lokalita: Nové Mesto
Ulica: Pluhová
Celková plocha: 37,27 m2
Interiér: 28,77 m2
Balkón: 0,50 m2
Pivnica: 8,00 m2
Stav: Kompletná rekonštrukcia

Popis

Arvin & Benet ponúka na prenájom útulný 1 izbový byt v tichej lokalite s vlastnou záhradkou a veľkou pivnicou je naozaj príjemným štartovacím bytom alebo aj investičnou príležitosťou. 

V tomto bytovom dome sa nachádza nižší počet bytov, čo má výrazný pozitívny vplyv na kvalitu bývania, najmä na čistotu, hlučnosť a slušnosť.

Každý z vlastníkov v bytovom dome má k dispozícii svoju záhradku, ktorú zveľaďuje. 


Byt:

Útulný jednoizbový byt disponuje samostatnou kuchyňou, z ktorej sa vstupuje do centra bytu -  izbu je možné funkčne rozčleniť na obývačku so spacím kútom. 

Vstup na balkón je z izby.

Vľavo od chodby je umiestnená kúpeľna praktických rozmerov so sprchovým kútom a toaletou. 

Veľkou výhodou je samostatný murovaný šatník, do ktorého sa vstupuje z izby. Tento praktický úložný priestor je pri menších bytoch výnimočný. 

V nehnuteľnosti boli menené okná a pozornosť si zaslúžia drevené parkety. 

K bytu prislúcha veľká pivnica.


Lokalita:

Bytový dom sa nachádza vo veľmi príjemnej časti Nového Mesta, ktoré disponuje množstvom ihrísk a zelených plôch, zároveň máte zastávku električky alebo autobusu neďaleko domu. V okolí nájdete kompletnú občiansku vybavenosť vrátane obchodov, škôl, škôlok, reštaurácií či zdravotného strediska.

Zároveň je váš nový domov výborným východiskovým bodom pre cyklovýlety alebo pešie výlety do prírody, ktoré Nové Mesto a okolie ponúka. 

Byt sa nachádza na Pluhovej ulici, v rámci stabilizovaného územia, kde sa neočakáva žiadna nová výstavba a súčasne ponúka vynikajúcu občiansku vybavenosť - všetko nevyhnutné ako obchody, školy, škôlky, potraviny, lekárne, či kaderník v pešej vzdialenosti. 

VIVO sa nachádza 5 minút chôdze od bytu, kde je súčasne aj zástavka električky, 400m od domu sa nachádza zastávka MHD. Parkovania sa obávať nemusíte - je bezproblémové. Do centra je vynikajúca a rýchla dostupnosť a je len na vás, či autom, električkou alebo autobusom.


Cena: 550 eur ( 420 eur byt + 130 eur energie)

Výmera: 37,27 m² (interiér 28,77m², pivnica 8m², balkón 0,5m² )


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising