Odstúpenie zabehnutej prevádzky

obch. priestory, Staré Mesto

139 000 €
Splátka hypotéky: 367 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 139 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 27 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Lokalita: Staré Mesto
Celková plocha: 192,00 m2
Interiér: 192,00 m2
Stav: Kompletná rekonštrukcia

Popis

Arvin & Benet ponúka odstúpenie prevádzky Secret club. 

Nočný život v Bratislave sa teší obľube nie len medzi Slovákmi ale najmä medzi zahraničnými turistami počas celého roka. SECRET CLUB vďaka svojej polohe v rámci mesta, novému a vkusne zrekonštruovanému interiéru ale aj najmodernejšiemu vybaveniu je hotovým priestorom pre zábavu a nový majiteľ ocení komplet vybavenie.

 

Priestory:

Priestory prevádzky sú efektívne riešené, kde dispozícia núka maximálny komfort pre každý aspekt dobre fungujúcej prevádzky.

Za vstupnou bránou sa nachádza schodisko smerujúce hostí do priestorov prevádzky. Priestor šatne a zamestnancov je samozrejmosťou nakoľko v každom dobrom podniku je neodmysliteľnou súčasťou komfortu hostí priestor pre uloženie vecí. Technická miestnosť, ktorá riadi celú prevádzku je tak ako aj samotné priestory novo zrekonštruovaná.

Hlavná časť klubu pozostáva z priestorov pre tanec a zábavu, barového sedenia v podobe vkusných boxov po obvode celého klubu ako aj plne vybavený bar či priestor pre DJ.

O vybavenie prevádzky sa postaral renomovaný dodávateľ Showtechnic, ktorý je v danom segmente špička na trhu čiže laser, dymostroj značky Hazer, ozvučenie či osvetlenie je na najvyššej úrovni.

 

Plne vybavený bar obslúži všetkých hostí a manažér prevádzky ocení vlastnú kanceláriu s výhľadom na dianie v klube skrz jednosmerne priehľadné okno.

Kompletne nová, predimenzovaná vzduchotechnika podporuje zábavný zážitok v klube a vďaka pravidelnému prívodu čerstvého vzduchu je pocit zo zábavy ešte príjemnejší.


Lokalita:

Prevádzka sa nachádza na Františkánskom námestí v Bratislave. Staré mesto nie len svojím historickým charakterom ale aj množstvom prevádzok láka celoročne množstvo turistov a tak je umiestnenie tohto klubu v rámci mesta ideálnou voľbou pre podnikanie.


Cena: 139 000 EUR
Výmera: 192m² (interiér 192m2)

Kapacita: 180 ľudí

 

 

 

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising