Rezervované | Crème de la crème staromestského bývania s charizmou parížskych interiérov

3 izb. byt, Tallerova, Staré Mesto

680 000 €
Splátka hypotéky: 1 798 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 680 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 136 000 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 3
Lokalita: Staré Mesto
Ulica: Tallerova
Celková plocha: 100,00 m2
Interiér: 95,00 m2
Balkón: 5,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Parkovanie: Vyhradené parkovanie na ulici

Popis

Slovo „jedinečný“ sa skloňuje pri nehnuteľnostiach často. Čo nás motivuje použiť ho tentokrát? 


Vysoké stropy, drevené dubové herringhbone podlahy, historizujúce okná a mnoho ďalšieho. Interiér spája historické s moderným a konečný efekt je neskutočne štýlový a príjemný pocit v priestore. Dômyselná dispozícia s veľkými izbami a množstvom úložných priestorov zase poteší pragmatikov.

Tento byt je perfektne vybalansovaný. Interiér nehnuteľnosti je ladený do neutrálnej Off White bielej, dekoračné lišty a okrasné obklady mu dodávajú šarm, ktorý je doplnený vhodnými kúskami nábytku.

Vďaka drobným detailom, ktoré klasickým interiérom chýbajú, pôsobí byt honosne a prepracovane. Budete v ňom chcieť organizovať stretnutia pre kamarátov a rodinu tak často, ako to len pôjde, a každý z Vašich známych bude tento výstavný kus obdivovať.


Tiež milujete vchádzať do bytu cez spoločné priestory, ktoré pôsobia ako vystrihnuté zo chic parížskych luxusných štvrtí konca 19 storočia? Tu máme presne také.

 Z čarovných spoločných priestorov vstupujeme mohutnými dverami do prvej izby bytu. Vstupnú halu opticky zväčšuje a rozjasňuje veľkometrážne zrkadlo. Autentické drevené parkety vzoru rybej kosti a vysoké stropy nás budú sprevádzať celým bytom. Z haly prechádzame do otvoreného priestoru bytu.

Po ľavej strane sa nachádza prakticky riešená kuchyňa, plne vybavená spotrebičmi a doplnená o dekoračné obklady. Kuchyňa je spojená s jedálenským priestorom. Od jedálenského stola máte výhľad cez vysoké okná na koruny stromov vo vnútrobloku, priestor je mimoriadne svetlý a príjemný. Sklenými dverami vychádzame na balkón, z ktorého si vychutnáme šálku rannej kávy.


Centrom diania je obývací priestor. Tehlový obklad a masívna knižnica na mieru nádherne zútulňujú a zjednocujú priestor. Knižnica umožňuje vyniknúť štýlovým doplnkom, ktoré vnášajú do bytu originálnosť a farby. Obývacia izba je orientovaná do tichého dvora a má množstvo svetla cez veľké okno.

Spálňa je veľkoryso riešená s nadbytkom odkladacieho priestoru. Miesto baldachýnu vám pocit bezpečia a súkromia poskytnú nádherné závesy, ktoré sú z každej strany postele.

Pre človeka, ktorý pracuje formou homeoffice, je byt ideálny, nakoľko posledná, veľmi priestranná izba, je riešená ako pracovňa. Opäť musíme zmieniť úložný priestor, ktorý je nerušivo zapracovaný do steny vstavanými skriňami. Nakoľko je priestor pracovne dostatočne rozľahlý, je možné s ním pracovať a účel izby jednoducho zmeniť.

Dispozíciu bytu zakončíme dizajnovou kúpeľňou. V kúpeľni sa nachádza vaňa a sprcha. Kombinácia obkladov a materiálov perfektne ladí s celkovou atmosférou bytu a predstavuje sladkú čerešničku na konci popisu nášho bytu.


Nehnuteľnosť sa nachádza v bezkonkurenčnej lokalite, pokiaľ chcete byť v centre diania. Tallerovu ulicu spoznáte podľa typických staromestských zachovaných domov, v bezprostrednej blízkosti hotela Marrols a historického centra. Napriek umiestneniu pôsobí ulica komorne a zachováva si svoje čaro.

Celý priestor bytu je klimatizovaný, zo zariadenia je cítiť kvalitu, sviežosť a neopotrebovanosť. Štýl v každom detaile...


Cena: 680 000 eur
Výmera: 100,55m² (95,3m² byt + 5,25m² balkón)

Možnosť využívať vyhradené parkovacie miesto.


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Video

Mapa

Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising