Nadštandardný 5i rodinný dom s bazénom, saunou a salónikom

5 izb. rodinný dom, Miloslavov

629 000 €
Splátka hypotéky: 1 663 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 629 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 125 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 5
Lokalita: Miloslavov
Celková plocha: 505,10 m2
Interiér: 455,70 m2
Balkón: 6,70 m2
Terasa: 42,70 m2
Pozemok: 1.073,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj kvalitný 5i rodinný dom so saunou, bazénom, salónikom, vyhrievanou dvojgarážou a udržiavanou záhradou.

Dom je určený pre náročného klienta, ktorý hľadá pre seba a svoju rodinu kompletne vybavenú, nadčasovú nehnuteľnosť s vysokou mierou súkromia.

Nehnuteľnosť si staval majiteľ pre seba. Dôraz bol kladený na kvalitu použitých materiálov a na rozvhrnutie priestoru tak, aby bol praktický pre život rodiny a aby sa tu príjemne bývalo celej rodine spolu a zároveň, aby jednotliví členovia mali svoje súkromie.  

Tejto požiadavke zodpovedá vybavenie domu, ktorý disponuje vnútorným vyhrievaným bazénom využiteľným počas celého roka, salónikom, saunou, 3 kúpeľňami, šatníkom, vyhrievanou dvojgarážou, vonkajším prístreškom pre auto, či záhradným domčekom.

Nachádza sa v tichej lokalite rodinného charakteru, zároveň v obci s plnou občianskou vybavenosťou. Je obklopený udržiavanou záhradou s dospelou vegetáciou ako stvorenou pre oddych a relax.

Ak by Vám súčasná dispozícia domu bola nevyhovujúca, dom je možné bez prestavby zmeniť na 6izbový (zmena šatníku na izbu).

 

Dom:

Nehnuteľnosť pozostáva z 3 podlaží – suterén, prízemie, 1. poschodie.

Vysoký štandard, priestrannosť, kvalita a nadčasové materiály. To sú atribúty, ktoré Vás pri vstupe napadnú ako prvé. 

Na prízemí sa nachádza veľkorysá vstupná chodba. Vpravo od chodby je hosťovská izba a veľká kúpeľňa zariadená v zemitých tónoch.

Ďalej vstupujeme do centra domácnosti. Veľkej obývačky s priestrannou jedálňou a kuchyňou. Tu sa Vám vďaka nadštandardne štedrým priestorom bude určite príjemne variť, stolovať či odpočívať. Zároveň budúceho majiteľa isto potešia detaily ako plne vybavená kuchyňa z masívu vyrobená na mieru, pracovná doska z kameňa, kvalitná talianska dlažba či príjemne sálajúce teplo z krbu s mramorovou doskou.

Po schodoch vystúpime na 1. poschodie, kde sa nachádza hlavná spálňa s prislúchajúcou kúpeľnou, 2 ďalšie izby (slúžiace ako detské izby) a šatník, ktorý môže v prípade potreby slúžiť ako ďalšia izba. K detským izbám prislúcha ďalšia samostatná kúpeľňa.  Všetky izby sú príjemne presvetlené a každá z nich má východ na balkón.

Bonusy:

Bonusov, ktoré zvýšia kvalitu Vášho života, má táto nehnuteľnosť hneď niekoľko. Začnime v suteréne, kde okrem praktickej práčovne a technickej miestnosti nájdete saunu a s priateľmi určite využijete veľký salónik s barom a krbom

Pokračujeme na prízemí, kde sa nachádza krytý bazén, ktorý je vďaka kombinácii solárneho a plynového vykurovania využiteľný počas celého roka. O čistenie a udržiavanie sa obávať nemusíte, je plne automatizované.

K domu prislúchajú 2 terasy. Na jednu sa vstupuje zo spoločenskej časti domu. Táto je prestrešená a vhodná na popíjanie rannej kávičky, či večerné stolovanie. Výstup na 2. terasu je z bazéna. Táto je určená hlavne na opaľovanie pri bazéne a teda nie je prestrešená.

Práve z terasy budete mať výhľad na pravidelne udržiavanú záhradu s dospelou vegetáciou a záhradným domčekom. Zavlažovanie záhrady je automatizované s využitím vody z vlastnej studne.

Ak máte väčší vozový park, s tým si tiež nemusíte robiť starosti. V nehnuteľnosti je možné zaparkovať 5 áut, 2 vo vyhrievanej dvojgaráži, 1 pod prístreškom a 2 na ploche pred domom.

K štandardom domu patrí klimatizácia, kombinované vykurovanie (plynový kotol Buderus, solárne panely), dvere z masívu,  8komorové protihlučné a protiprašné okná, kamerový bezpečnostný systém...  Tienenie zabezpečujú vnútorné žalúzie. Dom je pripojený na všetky inžinierske siete vrátane kanalizácie.

Lokalita:

 

Dom sa nachádza v pokojnej časti obce Miloslavov, časť Alžbetin Dvor. 

 

Obec je od Bratislavy vzdialená 15 km, rýchla dostupnosť je zabezpečená vlakom alebo autobusom, ktorých zastávky sa nachádzajú v pešej vzdialenosti od domu. Na cestu autom môžete využiť hneď niekoľko príjazdových komunikácií vrátane rýchlostnej cesty R7.

 

Obec disponuje plnou občianskou vybavenosťou  - obchody ( Billa, Teta), lekáreň, ambulancia lekára, pošta, kaviareň, reštaurácie, základná škola, škôlky, detské ihriská. Je tu tiež fitness centrum a dokonca aj plavecký bazén.

Počet izieb: 5

Lokalita: Miloslavov, časť Alžbetin Dvor

Ulica: Železničná

Pozemok: 1073 m2

Interiér: 455,7 m(suterén 92,4 m2, prízemie 149,4m2,  1.poschodie 131,4 m2,  bazénová časť 82,5 m2)

Balkón: 6,7 m2

Terasa: 42,7 m2


Cena: 629 000 eur
Výmera: 505.1 m2

Pozemok: 1073 m2


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising