Rezervované | Príjemný 2i byt s výhľadom na Kamzík

2 izb. Byt, Hanulova, Dúbravka

152 900 €
Splátka hypotéky: 404 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 152 900 €
Vlastné zdroje (20 %): 30 580 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 2
Lokalita: Dúbravka
Ulica: Hanulova
Celková plocha: 56,00 m2
Interiér: 52,00 m2
Pivnica: 4,00 m2
Stav: Kompletná rekonštrukcia

Popis

Byt je momentálne rezervovaný. Pokojne nás kontaktujte, ak by ste mali záujem byť informovaný, ak by sa uvoľnil. Tiež budeme radi, ak nás budete kontaktovať v prípade, ak máte záujem o podobný byt v lokalite, nakoľko tieto typy nehnuteľností mávame v ponuke pravidelne a niektoré sa ani nestihnú dostať do inzercie.

Prajeme pekný deň

Tím Arvin & Benet

________________________________________________________________________


Arvin & Benet ponúka na predaj sympatický 2i byt s veľkorysými úložnými priestormi a výhľadom na Kamzík.

Táto nehnuteľnosť je ako stvorená pre niekoho, kto hľadá veľmi príjemné bývanie za veľmi nízke náklady v kvalitnom bytovom dome po rekonštrukcií. Bytový dom je zateplený zvonku aj z vnútra a disponuje novým jadrom. V blízkej dostupnosti je mnoho potrebných funkcií a inštitúcií, z ktorých vyberáme napr. Hokejový a futbalový štadión Dúbravka, základnú, strednú i anglickú špecializovanú školu, kúpalisko Rosnička, alebo sieť služieb potravín, bánk či reštaurácií.

Veľkou výhodou je, že bytový dom aj samotný byt sú zrekonštruované a čiastočne zariadené. Noví majitelia tak môžu stavať na kvalitnom základe a podľa vlastných potrieb si už byt iba doladiť do finálnej podoby.  

Byt:

Byt sa nachádza na 11 z 13. nadzemných podlaží bytového domu, ktorý bol pred dvomi rokmi rekonštruovaný (nové stúpačky, nové prípojky, nové výťahy). Bytový fond je sebestačný, všetko hradí z vlastných zdrojov a aktuálne má aj nadštandardné finančné rezervy.

Vstupná chodba poskytuje komfortný priestor na pohyb a uloženie vecí a dominuje jej veľké zrkadlo. Súčasťou je samostatné WC a kúpeľňa so sprchovacím kútom, pračkou a dostatočným úložným priestorom.

Vľavo od chodby prechádzame do priestrannej obývačky, ktorej jednu zo stien lemuje obloženie z kameňa, a priestor dopĺňa veľmi príjemná L-ková sedacia súprava.

S obývacou miestnosťou susedí samostatná, plne zariadená kuchyňa. Tieto dve miestnosti spolu dotvárajú dennú časť bytu, avšak je ich možné aj veľmi jednoducho oddeliť v prípade väčších kulinárskych aktivít tak, aby nebol narúšaný komfort v obývačke. Servírovať vaše umenie už môžete v jednej, ale i v druhej miestnosti.

Druhou stranou sa zo vstupnej chodby dostávame do spálne, vedľa ktorej sa nachádza walk-in šatník na uskladnenie všetkých potrebných vecí.


Orientácia bytu je severovýchodná a jeho pozícia na vrchu bytového domu vám dodáva pocit kontroly a nadhľadu.


Byt sa predáva čiastočne zariadený a čerstvo vymaľovaný.


Jeho kostru tvoria laminátové podlahy v symbióze s keramickou dlažbou a kvalitné izolačné trojsklá od spoločnosti Slovaktual.

K bytu prislúcha priestranná murovaná pivnica.

Lokalita:

Bytový dom sa nachádza vo vyhľadávanej časti Dúbravky na trase Dúbravsko-karloveskej radiály s výbornou dopravnou dostupnosťou do centra mesta aj na diaľničný obchvat. Chodcom a cyklistom sa otvárajú možnosti túry a športových aktivít v rámci malokarpatských vrchov, ktoré sa budú novým majiteľom vypínať za chrbtom. Zo svojich okien sa im zase z frontálnej časti bude rozprestierať pred očami najvyššia dominanta Bratislavy – vrch Kamzík na Kolibe.

Cena: 152 900 eur
Výmera: 56 m² (interiér 52 m², pivnica 4 m²)

Pôdorys môžete vidieť na našej webovej stránke:

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising