Priestranný, svetlý a výborne dispozične riešený 3,5i byt s parkingom

3,5 izb. Byt, Rača

298 500 €
Splátka hypotéky: 789 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 298 500 €
Vlastné zdroje (20 %): 59 700 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 3,5
Lokalita: Rača
Celková plocha: 88,29 m2
Interiér: 76,56 m2
Loggia: 8,73 m2
Pivnica: 3,00 m2
Stav: Novostavba
Parkovanie: garážové státie

Popis

Byt je momentálne rezervovaný. Pokojne nás kontaktujte, ak by ste mali záujem byť informovaný, ak by sa uvoľnil. Tiež budeme radi, ak nás budete kontaktovať v prípade, ak máte záujem o podobný byt v lokalite, nakoľko tieto typy nehnuteľností mávame v ponuke pravidelne a niektoré sa ani nestihnú dostať do inzercie.

Prajeme pekný deň

Tím Arvin & Benet

_______________________________________________________________________________


Arvin & Benet ponúka na predaj vzdušný 3,5i byt v obľúbenej novostavbe a tichej časti Rača, na ulici Malokrasňanská.


Byt je určený pre klienta, ktorý hľadá bývanie v tichej oblasti s možnosťou  športového vyžitia a rodinnej pohody s deťmi, ktoré si môžu vybrať svoje obľúbené ihrisko, ktorých je v blízkosti niekoľko.


Je ako stvorený pre niekoho, kto miluje prírodu, súkromie a zároveň má na dosah výbornú občiansku vybavenosť a kedykoľvek potrebuje, vie byť do 10 minút v meste.


Hneď pod domom sa nachádzajú potraviny, ktoré každá gazdina uvíta. Okrem pokojného výhľadu má tento byt aj vysokú mieru svetelnosti. Byt sa nachádza na 4. poschodí v 5-poschodovom bytovom dome.


Tento svetlý byt má nielen veľmi kvalitný základný interiér ale aj predispozíciu na dotvorenie si interiéru podľa vlastného vkusu.


Do svetlej obývacej miestnosti vojdete hneď zo vstupnej haly.


Byt pôsobí veľmi príjemne, je presvetlený denným svetlom.


Musíme podotknúť, že sami sme neverili, akú má byt metráž, pretože keď sme vstúpili do bytu, pôsobil oveľa väčší ako uvádza skutočná rozloha.


Byt ponúka obrovské šance dotvoriť si ho na domov podľa vlastných predstáv. Príťažlivosť, vzdušnosť, priestrannosť a pokoj sú slová, ktorými by sme opísali tento moderný byt.


Dodatočný úložný priestor predstavuje priestranná kobka hneď za vnútorným garážovým státím, odkiaľ suchou nohou vojdete do Vášho vysnivaného domova.


Ďalším benefitom je, že je kúpou voľný, čiže žiadne doťahovanie o tom, kedy sa vysťahujú pôvodní vlastníci.


Lokalita:

 

Vďaka výbornej lokalite máte dostupnú kompletnú občiansku vybavenosť, detské ihriská, či parky s lavičkami v objatí krásnych novovysadených ovocných stromov.


Ideálna lokalita Malých Krasňan je zárukou mnohých výhod. Posúďte sami.


V pešej dostupnosti máte kompletnú občiansku vybavenosť – nájdete tu potraviny, zdravotné stredisko a tiež príjemné reštaurácie či kaviarne. Do centra to máte tiež blízko, autom alebo MHD ste tam o 10 minút. Autom sa takisto pohodlne a rýchlo dostanete na diaľničný obchvat. Úžasným bonusom je cyklochodník, ktorý prepojí Malé Krasňany s centrom Bratislavy a s lesmi Malých Karpát.


Toto všetko vytvára veľmi pokojné, bezpečné a milé bývanie.


Cena: 322 400 eur (298 500 eur byt + 23 900 eur garážové státie o výmere 13 m2)

Výmera: 88,29 m2 (byt 76,56 m2, loggia 8,73 m2, pivnica 3 m2)


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising