Priestranný 4i mezonetový byt s galériou a terasou v Starom meste

4 izb. Byt, Železničiarska, Staré Mesto

299 000 €
Splátka hypotéky: 790 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 299 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 59 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 4
Lokalita: Staré Mesto
Ulica: Železničiarska
Celková plocha: 158,85 m2
Interiér: 153,96 m2
Terasa: 4,89 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Pôvodný stav

Popis

Byt je momentálne rezervovaný. Pokojne nás kontaktujte, ak by ste mali záujem byť informovaný, ak by sa uvoľnil. Tiež budeme radi, ak nás budete kontaktovať v prípade, ak máte záujem o podobný byt v lokalite, nakoľko tieto typy bytov mávame v ponuke pravidelne a niektoré sa ani nestihnú dostať do inzercie.

Prajeme pekný deň

Tím Arvin & Benet

______________________________________________________________________________


Arvin & Benet ponúka na predaj vzdušný 4i mezonetový byt v Starom meste na Železničiarskej ulici.


Táto nehnuteľnosť je splneným snom pre ľudí, ktorí túžia po byte s dostatkom priestoru.


Byt sa nachádza v podkroví tehlovej nadstavby bytového domu bez výťahu.

 

Už pri vstupe musí byť návštevníkovi jasné, že sa nejedná o bežný byt. Výmerami táto nehnuteľnosť predbehne aj rodinný dom.


Veľké drevené okná a nezvyčajná vnútorná výška v dennej časti, zabezpečujú množstvo denného svetla, čo má vplyv na výbornú energiu v byte. Charakteristickými prvkami v byte sú drevené trámy a impozantné drevené schodisko vedúce na galériu.


Byt:


Dispozícia bytu je veľmi vzdušná a praktická. Dolná časť mezonetu je prakticky plnohodnotný 3 izbový byt, s dvoma spálňami, s obývačkou spojenou s kuchyňou a nechýba ani priestranná kúpeľňa s vaňou, toaleta a komora. Z obývačky vedie schodisko priamo na otvorenú galériu, odkiaľ je vstup do tretej spálne s kúpeľňou a so sprchovacím kútom. Z galérie sa ďalej vychádza na priestrannú a tichú terasu otočenú do vnútrobloku. Galéria je klimatizovaná a priestranná, ponúka miesto na pracovňu alebo aj hosťovskú izbu.


Lokalita:

Výhodou je centrálna, strategická poloha bytu, z ktorej sa dá veľmi komfortne a jednoducho dostať do všetkých kútov Bratislavy. Je len na vás, či autom, pešo alebo MHD. Občianska vybavenosť je tak bohatá, že auto nie je pre bežný život nutnosť. Za pár minút príjemnej prechádzky ste v historickom centre a na obchvat je to tri minúty jazdy autom.

Cena: 299 000 eur
Výmera: 158,85 m² (interiér 153,96 m², (spodná časť 111,22 m² + galéria 42,74 m²) +  terasa 4,89 m²)

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising