Výnimočný dizajnový byt v centre mesta

2 izb. Byt, Panská, Staré Mesto

1 000 € / mesiac
Detail
Počet izieb: 2
Lokalita: Staré Mesto
Ulica: Panská
Celková plocha: 74,00 m2
Interiér: 74,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Kompletná rekonštrukcia

Popis

Arvin & Benet ponúka na prenájom výnimočný dizajnový byt v centre mesta


Byt:

 

Ak je vašim snom bývať štýlovo a priamo v centre diania, v tom prípade je tento luxusný a zároveň útulný byt nachádzajúci sa v centre mesta pre Vás výbornou voľbou.


Už samotný vstup a spoločné priestory v nádhernej historickej budove sú veľkolepé. Na prízemí sa nachádza recepcia, k bytu sa dostanete točitým schodiskom alebo moderným výťahom.


Dispozícia celého bytu je využitá premysleným spôsobom. Zo vstupnej chodby sa dostanete priamo do plne vybavenej kuchyne spojenej s obývacou miestnosťou. Svoje miesto tu má aj jedálenská časť. V priestore dominuje drevo, spájajú sa tu vkus a kvalitné materiály, nedajú sa prehliadnuť rafinované detaily.


Do priestrannej spálne spojenej s veľkým šatníkom sa dostanete chodbou, ktorá vedie aj do kúpeľne. Nemusíte sa báť, že sa nevyspíte. Hluk z ulice tu nehrozí, pretože namiesto závesov sú tu nainštalované vkusné a funkčné vnútorné okenice, ktoré odizolujú všetok hluk.


Okrem vysokých stropov a nádherných okien, ktoré k starým budovám v centre mesta neodmysliteľne patria je benefitom tohto bytu aj dômyselne skrytá klimatizácia, letné horúčavy vás tu neprekvapia.


Lokalita:

 

Byt sa nachádza priamo na pešej zóne. Ide o vyhľadávanú lokalitu turistami, ale aj domácimi pre jedinečnú atmosféru Starého Mesta a nekonečné možnosti trávenia voľného času, či už v galériách alebo na drinku, či večeri.


Cena: 1000 eur / mesiac (prenájom 850 eur + 150 eur energie)

Výmera: 74 m²


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising