Svieži svetlý byt v priamom centre mesta

1 izb. Byt, Rajská, Staré Mesto

166 000 €
Splátka hypotéky: 439 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 166 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 33 200 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 1
Lokalita: Staré Mesto
Ulica: Rajská
Celková plocha: 31,00 m2
Interiér: 31,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Kompletná rekonštrukcia

Popis

Byt je momentálne rezervovaný. Pokojne nás kontaktujte, ak by ste mali záujem byť informovaný, ak by sa uvoľnil. Tiež budeme radi, ak nás budete kontaktovať v prípade, ak máte záujem o podobný byt v lokalite, nakoľko tieto typy nehnuteľností mávame v ponuke pravidelne a niektoré sa ani nestihnú dostať do inzercie.

Prajeme pekný deň

Tím Arvin & Benet

________________________________________________________________________


Arvin & Benet ponúka svieži svetlý byt v priamom centre mesta.


Byt je ideálny pre každého, kto rád trávi čas v centre alebo hľadá byt vo výbornej lokalite vhodný na investíciu, v ktorom nebude musieť už nič prerábať. Každý skúsený investor vie, že z hľadiska jednoduchosti prenajatia je 1i byt v centre mesta asi tá najväčšia istota, pretože prenajať takéto byty bude vždy jednoduché.


V tomto šikovne riešenom 1i byte sú úplne nové podlahy a nábytok ladený v príjemných neutrálnych farbách. Samozrejmosťou je veľká posteľ, dostatok úložného priestoru, nový televízor a pohodlné kreslo so stolčekom ako stvorené na odpočinok pri dobrej knihe, či filme.


Kuchyňa je plne funkčne zariadená s chladničkou, umývačkou riadu a elektrickou varnou doskou. Za štýlovým jedálenským stolom s novými stoličkami môžete hostiť svoje návštevy.


Súčasťou je priestranná kúpeľňa s WC a sprchovým kútom (vrátane práčky), presvetlená dvomi veľkými oknami orientovanými do dvora.


V horúce letné dni Vás príjemne schladí funkčná klimatizácia.


Sťahovanie nebude námahou so šikovným výťahom, ktorý sa v bytovom dome nachádza. Byt je plne zariadený a nájdete tu všetko, čo ku každodennému životu potrebujete. Stačí si so sebou priniesť zubnú kefku a môžete bývať.


Byt sa nachádza na treťom poschodí.


Cez vstupné dvere sa dostanete na chodbu na konci ktorej sa nachádza úložný priestor.


Z chodby vstupujete priamo do otvoreného priestoru kuchyne so spálňou.


Lokalita:

 

Byt je vďaka svojej polohe výborný kandidát na užívanie si spoločenského mestského života. V centre mesta je výborná občianska vybavenosť – v pešej dostupnosti sa nachádzajú potraviny, reštaurácie, kaviarne, lekáreň. Všade sa dá rýchlo dostať pešo, či na bicykli/na kolobežke, a neďaleko sa tiež nachádza zástavka MHD, vďaka ktorej máte ľahko dostupné aj ostatné časti mesta.


Cena: 166 000 eur 

Výmera: 31 m²


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising