Príjemný byt v novostavbe s balkónom, lodžiou a parkovacím miestom

2 izb. Byt, Galvaniho, Ružinov

620 € / mesiac
Detail
Počet izieb: 2
Lokalita: Ružinov
Ulica: Galvaniho
Celková plocha: 74,00 m2
Interiér: 58,00 m2
Loggia: 12,00 m2
Balkón: 1,00 m2
Pivnica: 3,00 m2
Stav: Novostavba

Popis

Arvin & Benet ponúka na prenájom príjemný dvojizbový byt v novostavbe s balkónom, lodžiou a parkovacím miestom.


Byt je vhodný pre mladého človeka alebo pár, ktorý ale nechce počúvať ruch pod oknom, keď potrebuje odpočívať, pretože je celý orientovaný do tichého vnútrobloku a nie na hlavnú ulicu. Chce bývanie, ktoré má parking, miesto, kde si môže na balkóne vyložiť nohy a vypiť si dobrú kávu, do ktorého nemusí nič investovať či prikupovať, kedže byt je kompletne zariadený. Jednoducho zložiť kufre a krásne bývať.


Byt:


Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne so sprchovacím kútom, WC a umývadlom.

Na vstupnú chodbu nadväzuje priestranná vzdušná obývacia izba so sedacou súpravou a konferenčným stolíkom, cez ktorú sa vchádza na priestrannú lodžiu. Kuchyňa je dostatočne oddelená od obytného prietoru. Oddelená kuchyňa je u mnohých ľudí čoraz častejšia požiadavka, najmä vzhľadom na výpary z varenia. Z obývacej izby sa vchádza do komfortnej spálne, z ktorej sa vychádza na balkón.


V spálni sa nachádza vstavaná skriňa cez celú dĺžku miestnosti, takže o nedostatok úložného priestoru sa nemusíte obávať.


K bytu prislúcha aj vonkajšie parkovacie státie a dve pivnice, z ktorej jedna sa nachádza na úrovni bytu a druhá v spoločných priestoroch domu.


Po dĺžke celého bytu sa nachádzajú rolldory, ktoré zabezpečujú dostatok úložného prietoru.


Bytový dom:


Bytový dom je zateplený, disponuje výťahom a spoločnými priestormi. Pôsobí veľmi čisto, moderne. Podľa jeho stavu je obývaný slušnými a ohľaduplnými susedmi, väčšinou mladými rodinami.


Lokalita:


Lokalita je známa výbornou občianskou vybavenosťou a množstvom zelene, v okolí sa nachádza množstvo kaviarní, reštaurácií, bánk, lekární, zdravotných zariadení, obchodov, športovísk a veľmi známe nákupné centrum Avion spolu so svetoznámou predajňou nábytku a príslušenstva IKEA.


Ponúka výbornú dostupnosť do centra mesta, na diaľničné obchvaty, letisko, k obchodným centrám.


Cena:  620 eur ( 480 eur prenájom + 140 eur energie + internet ) + možnosť prenajať parkovacie státie

Výmera: 74,,90 m² (interiér 58,4 m², 1. balkón 1,50 m², lodžia 12 m², pivnica 3 m² )Kompletné sprocesovanie prenájmu nehnuteľnosti zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising