Charizmatický dom s neskutočným potenciálom

6 izb. Rodinný dom, Banská Štiavnica

229 000 €
Splátka hypotéky: 605 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 229 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 45 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 6
Lokalita: Banská Štiavnica
Celková plocha: 277,00 m2
Interiér: 264,00 m2
Loggia: 3,00 m2
Pivnica: 10,00 m2
Stav: Pôvodný stav

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj charizmatický dom z roku 1930 obklopený vyše 40 árovou záhradou ako z rozprávky. 


Neskutočnú atmosféru dotvára neopakovateľná lokalita – nehnuteľnosť sa nachádza vo výbornej časti v súčasnosti mimoriadne žiadanej Banskej Štiavnice.

Vysvetľovať zvláštne čaro tohto malebného mestečka zapísaného v Zozname svetového dedičstva UNESCO uprostred Štiavnických vrchov je rovnako zbytočné ako vysvetľovať kozmopolitný charakter New Yorku.


Štiavnica je pre fajnšmekrov. Má umeleckú dušu a historické centrum ako zázrakom nedotknuté modernou dobou.

Stredoveké uličky, štýlové kaviarne, skvelá gastronómia, zasadené do prírodného zeleného regiónu s množstvom atrakcií a možnosťami na výlety.


Dve hodiny od Bratislavy a človek sa ocitne v úplne inom svete s jedinečnou atmosférou.

Výhodou domu je, že sa nenachádza úplne odrezaný na samote (nebudete sa v noci báť :-), ale súčasne pozemok je tak rozsiahly a vybavený dospelou vegetáciou, že človek má absolútne súkromie plné zelene. Prakticky sa tu nejedná o dom so záhradou, ale o unikátnu vilu s vlastným parkom.

Úplne osobitná téma, ktorá sa však nedá sprostredkovať inak ako návštevou tohto miesta, je pocit, ktorý vo vás pozemok vyvolá, keď vystúpite na terasu. Aj skvelým rečníkom dôjdu slová a nastavia sa do relax módu.


Samotná nehnuteľnosť má výborný potenciál urobiť z neho jedinečný dom – základy a statika sú vo výbornom stave (ešte z čias, kedy sa na materiáloch nešetrilo). Človek sa nemusí triafať do vkusu niekoho iného a môže si interiér prispôsobiť úplne podľa seba. Bez kompromisov.

 

Ak by vás omrzel letný relax na záhrade či zimné chvíle pri kozube, nudy sa obávať nemusíte – Banská Štiavnica má nekonečné zásoby trávenia voľného času ako výlety na bicykloch, túry, návštevy reštaurácií, kaviarničiek, čajovní, vinární, pivární (nachádza sa tu legendárny pivovar Erb), veľa jazier, divadlo, Banka lásky, Kalvária, banské múzeum, bane, tajchy, botanická záhrada a mnohé iné.

V mestečku to žije – remeselné trhy, filmové a hudobné festivaly, výstavy, program pre deti i dospelých.


Cena: 229 000 eur

Výmera: 277 m² (interiér 199 m² + loggia 3 m² + pivnica 10 m² + podkrovie 65 m²)

Pozemok 4 046 m²


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Veľmi radi pomôžeme aj Vám pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Mapa

Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising