Exkluzívny inteligentný byt v žiadanej lokalite pre náročných

3 izb. Byt, Drieňová, Ružinov

279 000 €
Splátka hypotéky: 738 € mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 279 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 55 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 3
Lokalita: Ružinov
Ulica: Drieňová
Celková plocha: 96,56 m2
Interiér: 81,61 m2
Balkón: 6,95 m2
Pivnica: 8,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Novostavba

Popis

Byt je momentálne rezervovaný. Pokojne nás kontaktujte, ak by ste mali záujem byť informovaný, ak by sa uvoľnil. Tiež budeme radi, ak nás budete kontaktovať v prípade, ak máte záujem o podobný byt v lokalite, nakoľko tieto typy bytov mávame v ponuke pravidelne a niektoré sa ani nestihnú dostať do inzercie.

Prajeme pekný deň

Tím Arvin & Benet

______________________________________________________________________________


Arvin & Benet ponúka na predaj exkluzívny inteligentný 3i byt v žiadanom ružinovskom projekte Eden park pri Štrkoveckom jazere.


Byt je ideálny pre niekoho, kto hľadá svetlý vzdušný moderný byt s troma izbami a šatníkom v príjemnej lokalite s dobrou dostupnosťou do mesta, chce dostatok úložného priestoru, parking, klimatizáciu, exkluzívny vkusný dizajn a exteriérovú plochu dostatočnej veľkosti. Niekoho, kto hľadá nový čistý projekt so slušnými susedmi, množstvom zelene, pokladá jazero za ideálneho suseda a poteší ho, že najmodernejšia Billa, kde kúpite všetko, je hneď za rohom.


Nový majiteľ bude profitovať z faktu, že súčasný majiteľ je perfecionista a detailista, s akým sa ani my v kancelárii nestretávame často. Všetko je do dopodrobna premyslené, nešetrilo sa, veľa sa rozmýšľalo a použili sa kvalitné materiály na mieru.


Prečo je tento byt skvelá kúpa:

 • lokalita (Ružinov je najžiadanejšia bratislavská lokalita a súčasne oblasť, kde ceny nehnuteľností budú rásť, o skvelej občianskej vybavenosti je asi zbytočné sa rozpisovať)
 • projekt samotný (Eden park je výborný projekt, okrem bytu si kupujete slušné čisté okolie a kultivovaných susedov, my v kancelárii evidujeme zaujímavý fakt, že väčšina jeho obyvateľov sa chce ďalej sťahovať len v rámci projektu - panuje tu veľmi vysoká miera spokojnosti s bývaním)
 • inteligentný dom (prečo sme sa zamilovali aj my, rozpíšeme nižšie)
 • 24/7 recepcia (každý obyvateľ Edenu vám potvrdí, aké skvelé je objednávať čokoľvek bez toho, aby ste si dohadovali prevzatie s kuriérom - proste si to vyzdvihnete z recepcie, kedy máte čas a chuť, súčasne recepcia pozitívne vplýva na čistotu, bezpečnosť a poriadok)
 • byt je vo výbornom stave bez známok opotrebenia
 • v nehnuteľnosti nenájdete žiadne divoké farby, všetko je v jemných príjemných tónoch, ktoré ľahko skombinujete s pestrou variáciou štýlov a hlavne kúpeľňa je vo farbách, ktoré sa nezunujú.
 • byt je klimatizovaný
 • orientácia (orientovaný do tichého a neprašného dvora, nie na cestu)
 • dispozícia (dostatočné výmery izieb aj spoločného priestoru)
 • dizajn a prevedenie (majiteľ si ho robil sám pre seba, čiže na ničom sa nešetrilo a prvky sa rozmiestňovali veľmi premyslene)
 • úložný priestor (čo sa vám nezmestí do samostatného šatníka či rolldorov, určite pojmú dve pivnice, majiteľ súčasne pri kreovaní priestoru veľmi myslel na to, aby všetko malo svoje miesto)
 • parking (dve dostatočne veľké parkovacie miesta v podzemnej garáži, ktoré niesú ďaleko od výťahu - suchou nohou do bytu)
 • detské ihrisko priamo pod domom
 • premyslený systém osvetlenia, ktorý umožňuje vytvárať rôzne “nálady”, podľa toho, čomu sa práve venujete (iné svetlo potrebujete, keď máte doma návštevu, iné keď večeriate a zase iné, keď pozeráte cez víkend dlho do noci film :-) 


Za osobitnú zmienku stojí systém inteligentnej domácnosti - budete mať najchytrejší byt v okolí.

V praxi to znamená, že nielenže môžete ovládať cely dom tabletom (systém svietidiel, klimatizácie, vonkajších žalúzí, televízie a jej programov a iné), ale súčasne si môžete ukladať jednotlivé kombinácie tak, že napríklad si naprogramujete jedno tlačidlo na stene (alebo v tablete) tak, že jedným stlačením sa odostrú vonkajšie žalúzie, pustí svetlo nad kuchynskou linkou, zapne klimatizácia a zapne sa televízor, ktorý sa automaticky prepne na váš obľúbený program. Jednoducho úžasné

A keď odchádzate z domu, máte ako v hoteli, jeden generálny vypínač na všetko.

Byt:

Pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej sa vchádza do srdca celého bytu - spoločnej obývacej izby s kuchyňou, ktorá je rozzónovaná na rozľahlú vzdušnú obývaciu časť, ktorej dominuje majestátna sedacia súprava na mieru. Z obývacej izby sa vchádza na balkón, na ktorý sa pohodlne zmestí sedenie a je orientovaný na tichú stranu. Obývaciu časť dopĺňa jedálenská a kuchynská časť.


Z chodby sa vchádza do detskej izby, ktorá je tak nádherne zariadená, že vás vaše deti budú nominovať v ankete rodič roka :-)


V spálni sa nachádza dizajnová posteľ, rolldor a televízor. Potešia vonkajšie žalúzie, systém osvetlenia sa dá regulovať presne podľa vašich potrieb.


Byt dopĺňa rozľahlý šatník, nádherná kúpeľňa so sprchovacím kútom, pračkou a sušičkou a na záver samostatná toaleta.


Lokalita:

Lokalita je známa výbornou občianskou vybavenosťou, v pešej vzdialenosti sa nachádza všetko potrebné.

Priamo v projekte sa nachádza kaderníctvo, masáže, manikúra, pedikúra a v bezpečnom dvore detské ihrisko. 


Do troch minút pešo sa nachádza moderná veľká Billa (jej výhodou je aj fakt, že keď vám príde návšteva, pohodlne zaparkuje vedľa bytového domu), lekáreň, čistiareň, kaviarne, reštaurácia, vinotéka, kebab.


V pešej vzdialenosti sa nachádza populárna štýlová reštaurácia Bokovka, obľúbené wellness centrum v hoteli Nivy.


Obľúbené Štrkovecké jazero ako bezprostredný sused je ako stvorené na letné či zimné prechádzky a relax.

Milovníkov behu poteší, že okolo jazera je bežecká dráha.


Poloha projektu umožňuje nielen skvelé napojenie do centra, ale aj na diaľničný obchvat.


V neďalekom projekte Tri veže sa nachádza jedna z najlepších reštaurácií Towers, kde nájdete neskutočné steaky. 

Priamo na Drieňovej sa nachádza Fit camp, multifunkčný športový komplex, ktorý netreba žiadnemu priaznivcovi pohybu predstavovať.

Za osobitnú zmienku stojí blízkosť ružinovskej polikliniky, nemocnice a pohotovosti.

Na konci ulice sa nachádza Shellka.


Dá sa povedať, že Ružinov je najžiadanejšia bratislavská lokalita a v rámci tejto lokality je Eden park určite jedna z top adries.


Cena: 315 000 eur (byt 279 000 eur + 2x parkovacie miesto 18 000 eur)

Výmera: 96,56 m² (interiér 81,61 m² + balkón 6,95 m² + 1. Pivnica 6 m² + 2. pivnica 2 m² )


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet. 


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising