Exkluzívna Moderná vila | Oáza luxusu a súkromia v žiadanej časti Stupavy

7 izb. rodinný dom, Stupava

Cena na vyžiadanie
Detail
Počet izieb: 7
Lokalita: Stupava
Celková plocha: 573,67 m2
Balkón: 5,06 m2
Terasa: 93,56 m2
Pozemok: 3.200,00 m2
Parkovanie: Dvojgaráž plus veľkorysé parkovanie na pozemku

Popis

Arvin & Benet Vám predstavuje jednu z najexkluzívneších nehnuteľností na slovenskom realitnom trhu v pokojnej a žiadanej lokalite Stupavy. Táto moderná vila je synonymom pre nadčasový luxus, elegantný dizajn a životný štýl bez kompromisov


Úžasný exteriér a poloha:

Jeden z hlavných benefitov je, že na pozemok nie je vidno a teda ponúka ultimátnu mieru súkromia. Veľký pozemok zaručí, že si každý nájde to svoje miesto a svojimi akvitami neruší ostatných obyvateľov vily.


Obklopená panenskou prírodou a umiestnená na obrovskom pozemku o výmere 3 200 m², situovaná na tichej ulici, ktorá zaručuje ultimátnu mieru súkromia a pokoja. 

Nádherný obklad fasády, elegantné drevené prvky a nadčasová architektúra sa spojili do harmonického celku, ktorý je nielen estetickým, ale aj funkčným majstrovským dielom.


Všetky terasy sú z dreviny Bangkirai, ktorá sa vyznačuje výbornými vlastnosťami.


Interiér a Funkcie:

S rozlohou, ktorá poteší aj toho najnáročnejšieho klienta, vila ponúka dokonale premyslené rozdelenie dennej a nočnej časti, a tak umožňuje výborný priestor na každodenný život. Súčasne zachováva súkromie obyvateľov. 


Výborne presvetlená denná časť s kvalitným vybavením a prepojením interiéru s exteriérom cez veľkoformátové okná. Luxusná hlavná spálňa vybavená impozantnou kúpeľňou a s výhľadmi do zelene. Walk-in Šatník: Otvorte dvere do šatníka vašich snov, ktorý Vám poskytne viac ako dostatok úložného priestoru pre všetky vaše odevy a doplnky. Zaujímavý prvkom je efektná zimná záhrada. Rozľahlá garáž ponúka dostatok miesta pre  dve autá. Možný aj parking na pozemku pre ďalších sedem áut. Podpivničenie domu poskytuje výborný úložný priestor na všetky vaše veci.


Unikátne vyhotovenie a technológie:

Krytý Bazén a sauna prináša komfort a relaxáciu bez ohľadu na počasie. Ak máte radi tenis, ste na správnej adrese - vila disponuje vlastným kurtom. Vstavaná trampolína poteší malých obyvateľov.


Terasa na streche ponúka úchvatné panoramatické výhľady a stáva sa ideálnym miestom pre odpočinok alebo večerné posedenia pod hviezdnou oblohou.


Centrálny vysávač a Niko Home Control inteligentný systém zabezpečujú maximálny komfort a uľahčujú každodenný život v dome.


Život v tejto vile nie je len len o luxuse a estetike, ale aj o pohodlí a praktickosti, čo z nej robí ideálny domov. Či už budete usporadúvať spoločenské podujatia, užívať si pokojný večer s rodinou alebo len tak sám sedieť v záhrade pod stromom s knihou, táto vila Vám vždy poskytne perfektný zážitok a bezpečné útočisko. 


Zhrnutie:

Očarujúca vila predstavuje to najlepšie, čo realitný trh v oblasti luxusných nehnuteľností ponúka. Je ideálna pre veľmi náročného klienta, ktorý hľadá kombináciu luxusu, súkromia a inovatívnych riešení, všetko elegantne zabalene do nadčasového dizajnu, v maximálnej miere súkromia a v obklopení prírody.


Cena na vyžiadanie.


Pozemok: 3 200 m². 


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising