REZERVOVANÉ | Šarmantný 1i byt v novostavbe pri Kuchajde

1 izb. byt, Tomášikova, Ružinov

149 900 €
Splátka hypotéky: 573 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 149 900 €
Vlastné zdroje (20 %): 29 980 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 4,00 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 1
Lokalita: Ružinov
Ulica: Tomášikova
Celková plocha: 41,95 m2
Interiér: 40,35 m2
Balkón: 1,60 m2
Stav: Novostavba

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj nový, zariadený 1i byt s balkónom v lokalite, ktorá Vám umožní užiť si čulý mestský život, ako aj relax v jednej z najobľúbenejších častí hlavného mesta. 


Ak ste náročný klient, ktorý hľadá kvalitné, pohodlné bývanie v novostavbe a záleží Vám na dobrej lokalite s ľahkou dostupnosťou do mesta a zároveň chcete byť v pokojnej lokalite tento byt si určite zamilujete.


Byt:

Nehnuteľnosť je výborne dispozične riešená a dizajnovo premyslená tak, aby poskytovala dostatok priestoru na pohodlné bývanie. 


Po vstupe sa nachádzame v predsieni. Vľavo od vchodu sa nachádza priestranná kúpeľňa s toaletou zariadená v  neutrálnych tónoch, ktoré Vám dávajú možnosť dotvoriť si ju podľa vlastných predstáv.


Vpravo od chodby vstupujeme do kuchyne, ktorá je  opticky oddelená od zvyšku bytu chodbou. Izba poskytuje dostatok priestoru na spanie a aj obývaciu časť, ktoré je možné dotvoriť podľa požiadaviek budúceho majiteľa. 


Každodenný relax si môžete dopriať na balkóne, ktorý je orientovaný do zeleného a tichého vnoútrobloku. 


Lokalita:

Nehnuteľnosť sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite najmä kvôli ideálnej kombinácii výbornej dostupnosti do centra mesta a blízkosti prírody. Blízkosť Kuchajdy doplnená a vynikajúcu dopravnú dostupnosť  a občiansku vybavenosť robia z tohto miesta ideálny priestor pre život pre tých najnáročnejších


Blízke okolie ponúka okrem lesoparku rôznorodé nákupné možnosti, nemocnicu, bizniscentrum, školy či škôlky. Do centra mesta je možné vyraziť pešo alebo využiť zastávku MHD, ktorá sa nachádza na skok od domu.


Cena: 149 900 eur 
Výmera: 41,95 m² (interiér 40,35 m², balkón 1,6 m²)

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising