Vidiecky dom s pozemkom na výstavbu

3 izb. rodinný dom, Mládežnícká, Krnča

89 000 €
Splátka hypotéky: 235 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 89 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 17 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 3
Lokalita: Krnča
Ulica: Mládežnícká
Celková plocha: 135,60 m2
Interiér: 80,00 m2
Terasa: 6,60 m2
Pozemok: 1.031,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Parkovanie: Garáž

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj jednopodlažný rodinný dom s príjemnými výhľadmi na veľmi peknom pozemku, ktorý svojim umiestnením a rozmermi ponúka okrem iného aj možnosť výstavby ďalšieho rodinného domu so samostatným vstupom.


K domu patrí aj veľká garáž, skleník, vinná pivnička a menšia budova na skladovanie.


Prečo je táto nehnuteľnosť zaujímavá:

  • Kľudná lokalita v slepej uličke
  • Súkromie na pozemku
  • Veľká garáž, pivnička, vlastná studňa
  • Možnosť výstavby 2. domu na pozemku
  • Čiastočná rekonštrukcia – možnosť okamžite bývať

 

Dom

Tehlový dom je z 50tych rokov a jeho interiér bol čiastočne rekonštruovaný. Pozostáva zo vstupnej chodby s odkladacím priestorom. Vľavo od chodby sa nachádza rekonštruovaná kúpeľňa so sprchou a špajza.

Napravo od chodby je príjemne presvetlená izba, ktorá slúžila majiteľom ako obývačka, ale výborne poslúži aj ako veľká detská izba aj pre 2 deti.

Ďalej vstupujeme do kuchyne čiastočne prepojenej s obývačkou. Kuchyňa je praktická, disponuje elektrickým sporákom a tiež pieckou. Je len na Vás, či Vám bude vyhovovať takéto usporiadanie, alebo vybúraním priečky a nahradením piecky krbom, získate prepojený, moderný veľkorysý priestor.

Poslednou miestnosťou v dome je priestranná spálňa, ktorá poskytuje okrem miesta na oddych aj potenciál pre veľkorysé úložné priestory.

Vyhrievanie je teplovodné zabezpečené elektrickým kotlom. Dom disponuje všetkými sieťami, ktoré sú momentálne v obci dovedené (elektrina, voda).

 

Pozemok

Dom sa nachádza na krásnom pozemku s celkovou výmerou 1031 m2V hornej časti pozemku sa nachádza veľký dvor a úžitková záhrada.

Pozemok pod domom je využívaný ako záhrada, avšak jeho umiestnenie a veľkosť tu umožňujú aj výstavbu ďalšieho rodinného domu. 

 

Lokalita:

Krnča je malebná obec pod lesom. Disponuje veľmi dobrou občianskou vybavenosťou, je tu základná a materská škola, potraviny, pošta, pohostinstvo, futbalový štadión.


Cena:  89 000 eur

Pozemok: 1031 m2

Celková výmera:  135,6 m2


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising