Štýlová zariadená kaviareň na prenájom

obch. priestory, Rustaveliho, Rača

1 500 €
Detail
Lokalita: Rača
Ulica: Rustaveliho
Celková plocha: 107,00 m2
Interiér: 107,00 m2
Stav: Novostavba

Popis

Arvin & Benet | Štýlová zariadená kaviareň na prenájom


Lokalita: Nové Mesto

Ulica: Rustaveliho

Celková plocha: 107 m2

Stav: Novostavba 

 

Arvin & Benet ponúka na prenájom atraktívny nebytový priestor v novostavbe, kompletne zariadenú kaviareň s prípravňou jednoduchých jedál, raňajok alebo brunchov v žiadanej lokalite, na Rustaveliho ulici v Rači. 

Tento dizajnový priestor je pripravený na okamžité otvorenie a prevádzkovanie. Ponúka kompletné kaviarenské vybavenie, taliansky pákový kávovar, chladničky, mrazničku, luxusnú vinotéku i kompletný barový pult s chladničkou pre zákusky a ovocie, navyše všetko je v štýlovom dizajne. 

Priestor je vybavený kamerovým a zabezpečovacím systémom, kvalitným audio systémom a vzduchotechnikou a vykurovaním, ktoré sú riadené digitálne cez internet. Optické pripojenie na internet je tiež k dispozícii.

Tento priestor sa však ponúka aj pre iné obchodné zámery a iný účel podnikania. Je možné ho zariadiť a zmeniť aj na prevádzku obchodu, potravín alebo iných obchodných služieb podľa potreby nového nájomcu

Priestor treba určite vidieť a spoznať naživo jeho potenciál. 

 

Lokalita:
Nebytový priestor sa nachádza vo výbornej lokalite v Rači na Rustaveliho ulici. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Kaviareň je na prízemí bytového domu na skvelom viditeľnom mieste. Obytná lokalita, ktorá má v blízkosti veľa bytových domov znamená veľký potenciál klientely. V blízkosti sú zástavky MHD, električky. 

 

Cena: 1.500 EUR mesačne (cena nezahŕňa náklady za energie, ktoré si nájomca platí sám)

Výmera: 107 m

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising