Špičková adresa a výborná cena

6 izb. rodinný dom, Mikulášska, Staré Mesto

669 000 €
Splátka hypotéky: 1 769 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 669 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 133 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 6
Lokalita: Staré Mesto
Ulica: Mikulášska
Celková plocha: 203,50 m2
Interiér: 194,00 m2
Loggia: 9,50 m2
Pozemok: 113,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Parkovanie: garáž

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj unikátnu 6i nehnuteľnosť s veľkorysou výmerou a výbornou atmosférou priamo v centre mesta.

Ak ste človek, ktorý si rád užíva mestský život a zároveň ste niekto, kto túži po vlastnom priestore priamo v centre diania, táto nehnuteľnosť je určená práve pre Vás.  Jeho poloha je ako stvorená na to, aby ste využili všetko, čo mestský život ponúka. Ráno raňajky v kaviarni na rohu, večera v známej reštaurácii na konci Vašej ulice, víno s priateľmi v centre Starého mesta, medzitým prechádzka alebo beh popri Dunaji... Večer sa budete vracať do svojho domova, ktorý  Vám poskytne, kľud, pohodlie a dostatok priestoru na nerušený oddych.

 

Medzi hlavné benefity nehnuteľnosti patrí najmä:

 • Výborná lokalita na pešej zóne priamo v srdci Starého Mesta
 • Ušetríte veľa času, lebo z domu to budete mať všade blízko  - kultúra, obchody, školy, škôlky, nábrežie Dunaja na skok od domu
 • Veľa priestoru – 6 izieb
 • Súkromie pre všetkých členov rodiny – oddelená denná a nočná časť
 • Dostatok priestoru a kľudu pre Vašu prácu - zahŕňa aj samostatné poschodie s vlastnou kuchyňou a kúpeľňou, ktoré môže poslúžiť ako domáca kancelária
 • Poskytuje súkromie pre viacgeneračné bývanie -  zahŕňa aj samostatné poschodie s vlastnou kuchyňou a kúpeľňou, ktoré môže poslúžiť ako samostatný byt
 • Orientovaný na 2 svetové strany
 • Príjemné výhľady tak na centrum Bratislavy z jednej strany ako aj do súkromného dvora z druhej strany
 • Oáza kľudu v centre mesta – výnimočná terasa orientovaná do tichého dvora 
 • Bezproblémové parkovanie vo vlastnej garáži
 • Vstup suchou nohou
 • 3 skladové priestory 

 

Byt:

Ide o unikátnu nehnuteľnosť, ktorá sa rozkladá na 4 podlažiach. Prízemie tvoria ‘obslužné miestnosti’ ako garáž, kotolňa, sklad. Garáž má tiež vchod priamo z ulice a umožní Vám vstup do obytnej časti domu suchou nohou.  

Z predsiene vedú schody priamo na prvé poschodie, ktoré tvorí spoločenskú dennú časť domu. Je tu kuchyňa, obývacia izba s možnosťou zriadenia krbu a toaleta. Priestor na relaxáciu Vám isto poskytne prekrásna terasa, do ktorej vstupujeme práve z tejto časti domu.

Druhé poschodie tvorí ‘nočnú časť’. Disponuje 3 izbami, kúpeľňou a toaletou. Prepojenie s exteriérom a krásne výhľady na centrum mesta zabezpečujú loggie na prvom i druhom poschodí.

Schodiskom sa dostávame na 3. podlažie s 2 izbami, kuchyňou a kúpeľňou. Tento priestor ponúka široké možnosti využitia, či už ako domáca kancelária alebo samostatná časť pre hostí. 


Lokalita:

Lokalita je naozaj veľkým plusom nehnuteľnosti. Dom leží v jednej z klasických staromestských uličiek v absolútnom centre mesta so všetkými výhodami, ktoré centrum ponúka.  Školy, škôlky, mestské parky, dobré jedlo, kultúra...  Zároveň to máte na skok k cyklistickej, či bežeckej trati popri Dunaji a za inými športovými aktivitami.


Interiér: 194  m2  (prízemie 51m2, 1. poschodie 43 m2, 2. poschodie 50 m2, 3. poschodie 47,7 m2)

Exteriér: 39 m(terasa 30 m2, balkóny 9 m2)

Cena: 669 000 eur (629 000 eur byt, 40 000 eur garáž)


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.
Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising