Moderné kancelárie na prenájom v Ružinove

kancelárske priestory, Miletičova, Ružinov

12 € m2 / mesiac
Detail
Lokalita: Ružinov
Ulica: Miletičova
Celková plocha: 400,00 m2
Stav: Kompletná rekonštrukcia

Popis

Arvin & Benet ponúka na prenájom kancelárske priestory na Miletičovej ulici. 

Kancelárske priestory sa nachádzajú v modernej administratívnej budove priamo na ul. Miletičova Budova má 10 poschodí, pričom na každom poschodí je kompletné zariadenie vrátane vybavenej kuchynky a sociálnych zariadení. Budova je kompletne zrekonštruovaná, zateplená, plne klimatizovaná s vlastnou kotolňou. Na prízemí budovy má sídlo recepcia a strážna služba, ktorá zabezpečuje kontrolu priestorov a vstupu do budovy nepretržite 24 hodín 7 dní v týždni. Po vstupe do budovy sa nachádzame v hale, ktorá je vybavená nábytkom, kde môžete osobne prijať vašich klientov na základe telefonického hlásenia z recepcie.

V budove je k dispozícii rýchly optický internet od poskytovateľov: T-com, Benet, Slovanet, Rainside ako aj pevná telefónna linka.

Parkovanie je priamo v uzavretom areáli alebo v priľahlých parkovacích areáloch a domoch na ulici Trenčianska, Košická , Ružová dolina.

 

Správca budovy zabezpečuje nasledovné služby :

- strážne služby - 24 hodín denne, 7 dni v týždni

- odvoz a likvidácia odpadu - OLO, Papier,

- upratovanie kancelárskych a spoločných priestorov

- hygienický sortiment

Štandard priestorov:

Osobný výťah

Zdvojený / Kazetový strop

Internet / optická prípojka

Štruktúrovaná kabeláž

Klimatizácia

Otvárateľné plastové okná

Prístup do budovy 24/7


Lokalita:

Miletičova ulica sa nachádza v mestskej časti Ružinov s výborným napojením sa na Záhradnícku. Lokalita poskytuje výbornú dostupnosť autom aj MHD. Ideálna poloha kancelárie v Ružinove zabezpečuje výhody dobrej dostupnosti pre Vašich klientov. Súčasťou okolia je príjemná reštaurácia v dostupnosti tiež trhovisko na Miletičovej ulici. V lokalite  sa nachádza nákupné centrum Nivy, ktoré svojou rozmanitosťou a dostupnosťou služieb zvyšuje dostupnosť služieb potrebných na podnikanie.


Cena: 8 eur/m²/mesačne + energie. 4 eur/m² (podľa spotreby) + DPH

Plocha kancelárií: od 60 m² do 400 m²


Kompletné sprocesovanie kúpy a prenájmu nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising