Budova s veľkým investičným potenciálom v centre Starého mesta

6 izb. kancelárske priestory, Staré Mesto

699 000 €
Splátka hypotéky: 1 848 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 699 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 139 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Lokalita: Staré Mesto
Celková plocha: 203,50 m2
Interiér: 194,00 m2
Loggia: 9,50 m2
Pozemok: 113,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Čiastočná rekonštrukcia

Galéria

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj unikátnu 4 podlažnú budovu s veľkým potenciálom priamo v centre Starého mesta. Vzhľadom k jeho výbornej polohe ponúka široké možnosti využitia, či už ako ubytovacie zariadenie, stravovacie zariadenie alebo ako kancelárske priestory, prípadne kombinácia hore-uvedených.

Budova sa nachádza vo výbornej lokalite, v okolí sa nachádza kompletná infraštruktúra a aj občianska vybavenosť. Lokalita je zastavaná prevažne rodinnými domami, stravovacími a ubytovacími zariadeniami a administratívnymi budovami.

 

Budova:
Budova je súčasťou radovej zástavby z 50tych rokov minulého storočia. Vstup je priamo z Mikulášskej ulice. Dispozícia je rozdelená do 4 podlaží.

Prízemie tvoria ‘obslužné miestnosti’ ako garáž, kotolňa, sklad. Garáž má vchod priamo z ulice a umožní Vám vstup do obytnej časti domu suchou nohou.  

Na 2. podlaží sa nachádza 1 väčšia miestnosť, kuchyňa a toaleta. Z tejto časti domu je výstup do exteriérových priestorov tvorených romantickou záhradkou ideálnou na oddych a relaxáciu.

3. podlažie disponuje 3 miestnosťami, kúpeľňou a toaletou. Prepojenie s exteriérom a krásne výhľady na centrum mesta zabezpečujú loggie na prvom i druhom poschodí.

Schodiskom sa dostávame na 4. podlažie s 2 samostatnými miestnosťami, kuchyňou a kúpeľňou.

V prípade potreby je potenciál na vytvorenie ďalšieho samostatného vchodu, čím sa jednotlivé podlažia oddelia a môžu sa využívať samostatne.

 

Využitie:


Investičná príležitosť vo výbornej lokalite ponúka množstvo alternatív. Od kancelárskych priestorov cez ubytovacie, stravovacie zariadenie až po ideálne bývanie pre ľudí, ktorí obľubujú mestský život, prípadne i kombinácia hore-uvedených možností.

 

Lokalita:

Lokalita je naozaj veľkým plusom nehnuteľnosti. Budova leží v jednej z klasických staromestských uličiek v absolútnom centre mesta so všetkými výhodami, ktoré centrum ponúka.  Je ľahko dostupná pešo z centra mesta, ale aj autom s využitím obchvatu.


Pozemok: 113 m2

Interiér: 194  m2  (prízemie 51m2, 1. poschodie 43 m2, 2. poschodie 50 m2, 3. poschodie 47,7 m2)

Loggia/balkón: 9,5 m2

Cena: 699 000 eur

  Viac informácii Vám veľmi radi poskytneme v realitnej kancelárii Arvin & Benet.
Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising