Výnimočný dom s investičným potenciálom na Mikulášskej ulici v centre mesta

6 izb. rodinný dom, Staré Mesto

699 000 €
Splátka hypotéky: 1 848 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 699 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 139 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 6
Lokalita: Staré Mesto
Celková plocha: 203,50 m2
Interiér: 194,00 m2
Loggia: 9,50 m2
Pozemok: 113,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Čiastočná rekonštrukcia

Galéria

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj unikátny dom s veľkým potenciálom vo výbornej lokalite. Vzhľadom k jeho polohe ponúka široké možnosti využitia. Či už sa tu rozhodnete bývať, zriadiť si prevádzku, či kancelárske priestory na najlepšej adrese, ani s jedným zámerom neurobíte krok vedľa.

Ak ste človek, ktorý si rád užíva mestský život a zároveň ste niekto, kto túži po vlastnom priestore priamo v centre diania, tento dom je určený práve pre Vás.  Jeho poloha je ako stvorená na to, aby ste využili všetko, čo mestský život ponúka. Ráno raňajky v kaviarni na rohu, večera v známej reštaurácii na konci Vašej ulice, víno s priateľmi v centre Starého mesta, medzitým prechádzka alebo beh popri Dunaji... Večer sa budete vracať do svojej nehnuteľnosti, ktorá Vám poskytne, kľud, pohodlie a dostatok priestoru na nerušený oddych.

 

Dom:


Dom je súčasťou radovej zástavby z 50tych rokov minulého storočia. Vstup je priamo z Mikulášskej ulice. Prízemie tvoria ‘obslužné miestnosti’ ako garáž, kotolňa, sklad. Garáž má tiež vchod priamo z ulice a umožní Vám vstup do obytnej časti domu suchou nohou.  

Z predsiene vedú schody priamo na prvé poschodie, ktoré tvorí spoločenskú dennú časť domu. Je tu kuchyňa, obývacia izba s možnosťou zriadenia krbu a toaleta. Priestor na relaxáciu Vám isto poskytne útulná záhrada, do ktorej vstupujeme práve z tejto časti domu.

Druhé poschodie tvorí ‘nočnú časť’ domu. Disponuje 3 izbami, kúpeľňou a toaletou. Prepojenie s exteriérom a krásne výhľady na centrum mesta zabezpečujú loggie na prvom i druhom poschodí.

Schodiskom sa dostávame na 3. podlažie s 2 izbami, kuchyňou a kúpeľňou. Tento priestor ponúka široké možnosti využitia, či už ako domáca kancelária alebo samostatná časť domu pre hostí. 

 

Využitie:


Nám by sa páčilo v tomto dome bývať, ale jeho poloha a dispozícia ponúkajú aj možnosť využívať dom ako kanceláriu tak ako to bolo doteraz, alebo si v ňom zriadiť prevádzku, kaviareň, hostel...

 

Lokalita:

Lokalita je naozaj veľkým plusom nehnuteľnosti. Dom leží v jednej z klasických staromestských uličiek v absolútnom centre mesta so všetkými výhodami, ktoré centrum ponúka.  Školy, škôlky, mestské parky, dobré jedlo, kultúra...  Zároveň to máte na skok k cyklistickej, či bežeckej trati popri Dunaji a za inými športovými aktivitami.


Pozemok: 113 m2

Interiér: 194  m2  (prízemie 51m2, 1. poschodie 43 m2, 2. poschodie 50 m2, 3. poschodie 47,7 m2)

Loggia/balkón: 9,5 m2

Cena: 699 000 eur Viac informácii Vám veľmi radi poskytneme v realitnej kancelárii Arvin & Benet.
Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising