Rezervované | Krásny a útulný zariadený byt po kompletnej rekonštrukcii

3 izb. byt, Astrová, Ružinov

249 000 €
Splátka hypotéky: 658 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 249 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 49 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 3
Lokalita: Ružinov
Ulica: Astrová
Celková plocha: 70,98 m2
Interiér: 69,78 m2
Pivnica: 1,20 m2
Stav: Kompletná rekonštrukcia

Popis

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj 3i byt v obľúbenej a žiadanej časti Ružinova pri Parku Andreja Hlinku a OC Retro.

Byt sa predáva kompletne zariadený. Obrovským benefitom je walk-in šatník a pivnica.

Táto nehnuteľnosť je po čerstvej, kompletnej, no najmä kvalitne urobenej rekonštrukcii, v rámci ktorej išli súčasní majitelia do hĺbky – obrúsené a nalakované originálne drevené parkety, nová elektrika, steny obnažené do naha a pokryté novými omietkami – vám ako novým majiteľom tak stačí prísť so zubnou kefkou a môžete okamžite bývať.

Byt :

Po vstupe do bytu sa ocitáme vo vstupnej hale s praktickým botníkom so sedením a so zapustenou skriňou poskytujúcou úložný priestor na oblečenie. Po pravej strane je samostatná toaleta a druhými dverami vchádzame do kúpeľne s vaňou.

Centrom bytu a dennou častou je priestranná obývacia miestnosť s krásnymi drevenými parketami vo vzore rybia kosť. Celý byt je jednoliaty v príjemných a momentálne veľmi preferovaných a žiadaných zemitých tónoch. Drevo a tkaniny spolu príjemne komunikujú a navodzujú veľmi príjemnú domácu atmosféru, v ktorej sa budete cítiť perfektne.

Z obývacej miestnosti môžeme pokračovať do kompletne zariadenej kuchyne vybavenej všetkými spotrebičmi, plynovým sporákom a priestrannou drevenou pracovnou doskou, na ktorej sa bude môcť dokonale realizovať každý, kto má rád prípravu jedál či drinkov.

Z dennej časti môžeme pokračovať okrem kuchyne aj do ďalšej časti bytu, ktorá sa nám centrálne situovaným walk-in šatníkom prelína na ďalšie dve miestnosti, ktoré sú v súčasnosti využívané ako spálňa a pracovňa, no môžu byť samozrejme zmenené podľa preferencii nových majiteľov na detskú izbu, hosťovskú či druhú spálňu.  

Lokalita:

Astrová ulica sa nachádza v najvyhľadávanejšej a najobľúbenejšej časti Ružinova - Trávniky. Perfektná infraštruktúra MHD, kompletná občianska vybavenosť, všetky služby, športoviská, obchodné centrum Retro, výborná dostupnosť do centra aj na diaľnicu, reštaurácie, kaviarne, Ružinovská poliklinika, jazera Rohlík a Štrkovec, parky a detské ihriská, škôlky a školy, v pešej dostupnosti tu má človek všetko priamo pod nosom.

Zároveň je váš nový domov výborným východiskovým bodom pre cyklovýlety alebo iné športové aktivity ktoré blízke okolie ponúka.


Cena: 249 000 EUR
Výmera: 70,98 m² (interiér 69,78 m² + pivnica 1,20 m²)

Mesačné náklady: 185€/mes. na dve dospelené osoby (správa, elektrika, plyn, internet)

Orientácia: Obývacia miestnosť a kuchyňa a spálňa – Sever

                   Pracovňa – Juh

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising