Postúpenie prenájmu výborne zabehnutej reštaurácie

obch. priestory, Mlynské nivy, Staré Mesto

Cena na vyžiadanie
Detail
Lokalita: Staré Mesto
Ulica: Mlynské nivy
Celková plocha: 292,00 m2
Interiér: 192,00 m2
Terasa: 90,00 m2
Pivnica: 10,00 m2
Stav: Novostavba
Parkovanie: kryté parkovanie možné v garáži

Popis

Arvin & Benet ponúka postúpenie nájmu výborne zabehnutej a kompletne zariadenej reštaurácie Punk Kitchinn v projekte TWIN CITY na obľúbených Mlynských Nivách, ktorú môžete ihneď prevádzkovať bez ďalších investícii. Priestor s výmerou 280 m2 sa nachádza na prízemí a jeho súčasťou je aj priestranná terasa s výmerou 90 m2 a praktický sklad v garáži objektu. Reštaurácia je zariadená v krásnom modernom dizajne, kde sa chce každý prísť najesť.


V súčasnosti obchodný priestor slúži ako gastroprevádzka s kapacitou 90 osôb, ktorá disponuje kompletným vybavením kuchyne aj reštaurácie. V kuchyni sa nachádza 2x konvektomat, 2x gril, fritéza, 2x 4horáky s rúrami na pečenie, umyváreň, suchý sklad, chladiace skrine, chladničky a kompletný inventár potrebný pre chod reštaurácie. Vybavenie reštaurácie počíta aj so stoličkami a stolmi, či slnečníkmi na terase.


Veľkou výhodou je aj vstup priamo z ulice, čo prispieva k atraktivite priestoru pre hostí v novej business štvrti TWIN CITY. Priestor sa nachádza v bloku B.


Lokalita:

Mlynské Nivy sú prestížna lokalita, ktorá má potenciál pritiahnuť stovky zákazníkov z okolitých business centier a polyfunkčných budov na Mlynských Nivách, Karadžičovej ulici, či z tesnej blízkosti klientov zo Sky Parku. Reštaurácia je v dobrej dostupnosti aj pre donáškové služby. V blízkosti je aj autobusová stanica, či ďalšie MHD zástavky.


Cena: INFO V RK

Výmera: 292 m² (interiér 192 m2, terasa 90 m2, sklad 10 m2)

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising