Polyfunkčný areál, ktorý získal CE ZA AR

obch. priestory, Rovinka

INFO V RK
Detail
Lokalita: Rovinka
Celková plocha: 3.730,00 m2
Interiér: 1.568,00 m2
Pozemok: 2.162,00 m2
Stav: Novostavba
Parkovanie: Vonkajšie parkovacie miesta

Popis

Arvin & Benet | Polyfunkčný areál, ktorý získal CE ZA AR


Základné údaje

Polyfunkčný areál sa nachádza v obci Rovinka, 2,5 km od hranice mesta Bratislava. Areál zahŕňa administratívnu budovu, predajňu a výrobnú halu so skladmi.

Celková výmera pozemkov: 3 730 m2.

Parc.č. 1570 - 242 m2 (obchod)

Parc.č. 1571 - 747 m2 (vrátnica + sklad)

Parc.č. 1572/2 - 579 m2 (budova)

Parc.č. 1572/1 - 2162 m2 (nádvorie, parkovisko a ostatné plochy)


Budova sídla spoločnosti:

Dvojpodlažná atypicky navrhnutá administratívna budova futuristických tvarov s výraznými konzolami. Lomový kameň spolu s dynamickými presklenými otvormi a kompozitnou fasádou tvoria plášť tejto reprezentatívnej budovy. Objekt tvorí trojtrakt pozostávajúci z dvoch poschodí:

  • NP - vstupná časť s recepciou, archív, serverovňa, fitness, kancelárie, toalety, kotolňa, vchody vstupy (z námestia, z dvora). Spolu 307, 20 m2 čistej podlažnej plochy.
  • NP – v prvom trakte kancelárie, kuchynka, sociálne toalety a v druhom trakte kancelárie a zasadačka vedenia spoločnosti, kuchynka, sociálne zariadenie. Ďalej balkón (smerom na námestie), a balkón spolu s požiarnym schodiskom (prístup z dvora). Spolu 447, 30 m2 čistej podlažnej plochy.

Objekt má kombinovaný systém kúrenia na plyn a prostredníctvom fancoilov má zabezpečené aj chladenie budovy. V roku 2019 – 2020 prešli mnohé interiéry v objekte rekonštrukciou.

Budova získala v roku 2006 ocenenia CE.ZA.AR a cenu Stavby roka vydavateľstva Eurostav, spol. s.r.o.

Z histórie viac na: https://sk.wikipedia.org/wiki/Montex


 Budova predajne:

Jednopodlažná budova predajne prešla v roku 2021 rozsiahlou rekonštrukciou. Jej účel sa zmenil na obchodné priestory určené na nájom. Momentálne v objekte sídli zubná ambulancia, tetovacie štúdio aj maderoterapia. Objekt má 217,8 m2 čistej podlažnej plochy. Jednotlivé priestory disponujú samostatným vykurovaním aj chladením.

Pôvodná budova predajne získala ocenenie cenu ARCH 2003.


Budova výroby a skladov:

Budova výroby a skladov prešla tiež rozsiahlou rekonštrukciou v roku 2020. V objekte sa nachádza výrobná hala spolu so zázemím výroby, ktoré má aj druhé podlažie. Ďalej sa v objekte nachádzajú dva sklady a vrátnica pri vstupe do areálu. Objekt má 723,6 m2 čistej podlažnej plochy.

Areál napojený na verejný vodovod, kanalizáciu, plyn a elektrinu. Budova predajne má podružné merače. Areál je vybavený kamerovým systémom pozostávajúcich zo 17tich kamier spolu s nahrávacím zariadením. Vo vstupnej časti areálu sa nachádza masívna oceľová brána.

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

 


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising