Kompletne zariadený 2i byt v novostavbe

2 izb. byt, Kresánkova, Karlova Ves

670 € / mesiac
Detail
Počet izieb: 2
Lokalita: Karlova Ves
Ulica: Kresánkova
Celková plocha: 48,92 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Novostavba

Popis

Arvin & Benet ponúka na prenájom zariadený 2i byt so šatníkom v novostavbe.


Tento byt má kompaktnú dispozíciu s dostatkom úložného priestoru, je určený pre klienta, ktorý chce bývať bezstarostne v novostave za výbornú cenu. Je to príjemná nehnuteľnosť v lokalite plnej zelene s výbornou občianskou vybavenosťou. 

2 izbový byt poskytuje komfortný priestor so samostatným spacím kútom a tak máte oddelený denný priestor od nočnej časti.


Byt: 

Z chodby sa vchádza do šatníka, kúpelne disponujúcej vaňou a samostatnej toalety. 

Kuchyňa je ladená do svetlých tónov, vybavená zabudovanými spotrebičmi. 

Elegantná obývacia izba je opticky oddelená od nočnej časti ladenej do neutrálnych tónov. 


Lokalita:

Dlhé diely  má už tradične výbornú občiansku vybavenosť a perfektnú dostupnosť MHD, pri akejkoľvek premávke sa do centra mesta dostanete za pár minút. 

V blízkosti sa nachádza obchod, lekáreň, reštaurácia či zmrzlináreň.


Cena: 670,- EUR (byt 540,-eur, energie 130,-eur)

Výmera: 48,92 m2 


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising