5i mezonet s open air galériou v top lokalite

5 izb. byt, Záhradnícka, Ružinov

2 000 € / mesiac
Detail
Počet izieb: 5
Lokalita: Ružinov
Ulica: Záhradnícka
Celková plocha: 152,00 m2
Stav: Novostavba
Parkovanie: 2 parkovacie miesta v garáži

Popis

Arvin & Benet ponúka na prenájom unikátny byt, aký sa na trhu neobjavuje často. Ako jeden z mála bytov, ktoré sú určené na prenájom, je robený na kvalitu a nadštandardný dizajn, ktorý si nájde svoje uplatnenie u človeka s precíznym vkusom

Silnými stránkami tohto bytu sú najmä:

Krásny a nadčasový dizajn

Kompletne zariadený byt

Open Air galéria v strede bytu s príjemným vonkajším posedením

Parkovanie suchou nohou vo vlastnej uzatvorenej garáži

Perfektná lokalita a výborná dostupnosť do centra mesta či na diaľnicu

Kvalitná a vyhľadávaná novostavba z roku 2007


Byt:

Nehnuteľnosť sa nachádza na desiatom poschodí novostavby Octopus Habitat v Ružinove v blízkosti Štrkoveckého jazera.

Po vstupe do bytu okamžite zisťujeme, že toto nie je každodenná záležitosť.

Na prvom podlaží bytu sa nachádza walk-in šatník a miestnosť č. 1 – momentálne využívaná ako posilňovňa. Podsvieteným masívnym dreveným schodiskom, ktoré lemuje stena z benátskeho štuku sa dostávame na druhé podlažie tejto nehnuteľnosti, kde po ľavej strane nachádzame pracovňu a po pravej strane sa cez dennú časť tvorenú obývacou miestnosťou s plne zariadenou kuchyňou so spotrebičmi Miele dostávame hlbšie do útrob tohto bytu. Z obývačky sa nám ponúka vstup na galériu pod holým nebom – ste vonku, na čerstvom vzduchu, pri raňajkách a kávičke, alebo pri večeri a drinku pod hviezdami, no zároveň máte jedinečnú mieru súkromia a nestretnete sa so žiadnymi nechcenými pohľadmi susedov. 

Za dennou častou bytu poza galériu nachádzame prakticky vyriešený úložný priestor vo forme malého šatníka, samostatného WC, kúpeľňu so sprchovacím kútom, toaletou a dvomi umývadlami a dve spálne s manželskými posteľami, klimatizáciami, skriňami a televízormi. Klimatizácia je tiež v obývacej miestnosti.

Lokalita:

Byt sa nachádza v najobľúbenejšej časti Ružinova. Jazero Štrkovec, Park Andreja Hlinku či rôzne športové inštitúcie ponúkajú široké možnosti využitia na prechádzku a pohyb. Obľúbené trhovisko Miletičová vám poskytne vždy čerstvé a chutné produkty domácich pestovateľov, potravinové reťazce, kaviarne, pivárne, reštaurácie či obchodné centrum Centrál zase pokryjú všetky ostatné potreby a služby. Výborná je tiež infraštruktúra MHD, električkou ste v centre mesta za pár minút. Autom na diaľnicu je to rovnaký prípad


Cena: 2000 eur / mesiac (1800 eur nájom, 200 eur 2x garážové státie, energie si prepisuje nájomca na seba, pričom si sám nastaví výšku zálohových platieb)

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising