SKI Apartmánový dom s vlastnou reštauráciou v Oščadnici

rodinný dom, Oščadnica

450 000 €
Splátka hypotéky: 1 190 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 450 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 90 000 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb:
Lokalita: Oščadnica
Celková plocha: 1.190,00 m2
Interiér: 741,38 m2
Zastavaná plocha: 410,21 m2
Stav: Novostavba
Parkovanie: Parkovisko pre 9 osobných áut

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj SKI Apartmánový dom neďaleko lyžiarskeho strediska Veľká Rača.

Vo vyhľadávanej lyžiarskej oblasti Veľká Rača vám ponúkame moderný a komplexne vybavený penzión, ktorý prináša svojou dispozíciou a riešením ubytovanie až pre 46 hostí a dostupnosť lyžiarskeho vleku Veľká Rača priamo v obci Oščadnica. Vynikajúce dopravné spojenie a zároveň tiché prostredie je veľkou výhodou lokality Lalíky. Apartmánový dom je možné prevádzkovať celoročne, teda nielen v zime počas lyžiarskej sezóny, ale aj počas letných dní. Veľké množstvo letných aktivít ponúka možnosti pre pobyt v krásnej prírode, horskú turistiku prípadne aktívnu cykloturistiku v celej lokalite. Je to vynikajúce riešenie pre veľké rodiny, firemný teambuilding a rôzne eventy.

Apartmánový dom je orientovaný na sever.

POPIS :

Apartmánový dom sa nachádza v obci Oščadnica smer Lalíky Vyšný koniec. Charakterom domu je jeho jednoduchá a priestranná dispozícia, ktorá poskytuje možnosti prispôsobenia budúcim potrebám. Na pozemku mimo zastavanej plochy objektu sa nachádza chodník obslužná komunikácia, zelené plochy, sauna, kúpací sud a parkovisko pre 9 osobných áut. Objekt penziónu má prízemie a dve poschodia s celkovou podlahovou plochou miestností  741,38 m2

 

Prízemie:      -reštaurácia

                       -kuchyňa so zariadením 

                       -sociálne zariadenia

                       -lyžiareň a technické miestnosti

                       -recepcia a kancelária vedúceho

                       -rodinná izba 2x2 +2x prístelka

                       -dvojposteľová izba + 1x prístelka

 

1.Poschodie: -rodinná izba 2x2 +2x prístelka

                        -2x dvojposteľová izba + 1x prístelka

                        -2x trojposteľová izba + 1x prístelka

                        -2x dvojposteľová izba (manželská)

                        -dvojposteľová izba

                        -kotolňa a technické miestnosti

                        -hala

2.Poschodie: -rodinná izba 2x2 +2 x prístelka

                        -dvojposteľová izba + 1x prístelka

                        -dvojposteľová izba

Rodinné izby obsahujú dve dvojposteľové izby + 1x prístelka, kuchynku, dve sociálne zariadenia a balkón. Rodinná izba na prízemí je prispôsobená aj pre imobilných.

 

Ubytovacia kapacita:   34 lôžok

Maximálna ubytovacia kapacita vrátane prístelok: 46 lôžok

Kapacita reštaurácie:  40 osôb

Lokalita:

Obec Oščadnica leží v Slovensko – Poľskom pohraničí, pod masívom Veľkej Rače. V lete očarí klientov krásnym prostredím s možnosťami pre milovníkov pešej turistiky a cykloturistiky. V zime je obľúbeným cieľom nadšencov lyžovania a skialpu. Celoročne je vhodným východiskovým bodom na spoznávanie Kysúc a pohraničných oblastí Poľska a Česka. Cyklomagistrála s asfaltovým povrchom poskytuje príjemné výlety pre cyklistov všetkých vekových kategórií. Zároveň lanovka Dedovka je prevádzkovaná aj v letnom období, návštevníci sa môžu pohodlne vyviesť 4-sedačkovou lanovkou na hornú stanicu Dedovky a odtiaľ po hrebeni podnikať turistické výlety do okolia. Najmä Veľká Rača je turisticky najnavštevovanejším vrcholom v okolí Oščadnice. So svojou nadmorskou výškou 1236 m ponúka kruhové výhľady. Atraktívne je po výstupe na Raču vychutnať si dobrú kávu a zákusok na poľskej chate, ktorá leží len pár metrov od vrcholu. Na rozhľadni máte možnosť vidieť také výrazné body ako Babiu horu, Roháče, Nízke Tatry, Choč, Krivánsku Malú Fatru, kysuckú Ľadonhoru, Maníny alebo moravskú Lysú Horu. Zaujímavou atrakciou sú taktiež Skalné diery, ktoré sú súčasťou národnej prírodnej rezervácie Veľká Rača nachádzajú sa v smere turistickej značky na vrchol Veľkej Rače, niekoľko stoviek metrov nad vrcholovou stanicou lanovej dráhy Lalíky. Zaujímavým miestom sú priestory Kysuckej galérie v Oščadnici, ktorá sa nachádza v blízkosti kruhového objazdu na začiatku obce Oščadnica. V kaštieli sa pravidelne organizujú výstavy malieb, sôch, grafík, kresieb, fotografií, úžitkového umenia a umeleckých inštalácií.

Hlavným lákadlom v zimnom období je najmä Snowparadise Veľká Rača moderné stredisko na lyžovanie a zábavu. Obsahuje 3 prepojené doliny, 8 vlekov a lanoviek, zimnú bobovú dráhu množstvo Apreski barov a možnosti večerného lyžovania priamo na Dedovke. Lokalita ponúka vyžitie aj pre skialp a skitouring. Oščadnica poskytuje vynikajúce podmienky na krátke, ale aj celodenné výšľapy. V ponuke nechýba lyžiarsky vlek pre začiatočníkov, nenáročný svah a detské zimné atrakcie. Pre nadšencov bežeckého lyžovania je k dispozícii neďaleká Beskydsko – Javornícka magistrála. Najznámejšia bežecká trasa na Kysuciach je vedená pohorím Javorníkov v nadmorskej výške od 685 po 1 050 m n. m. Hlavná trasa má dĺžku 50 km a je rozdelená na viaceré čiastkové a pripájacie trasy. Na konci výletov a aktivít športového vyžitia či len oddychu dobre padne ubytovanie v moderne vybavenom penzióne, ktorý dokáže ponúknuť pohodlie a relax.

Cena: 450 000,- eur bez DPH

Výmera

Plocha pozemku vrátane zastavanej plochy: 1190 m2

Zastavaná plocha objektu:  410,21 m2

Celková podlahová plocha miestností:  741,38 m2

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising