Industriálny loft s bazénom na streche

byt, Záhorská Bystrica

INFO V RK
Detail
Počet izieb:
Lokalita: Záhorská Bystrica
Celková plocha: 116,70 m2
Interiér: 102,37 m2
Terasa: 14,33 m2

Popis

Ak túžite po zmene, po netradičnom a výnimočnom koncepte bývania možno ste už uvažovali o lofte.


Viete čo je loft? Vyznačuje sa otvoreným priestorom s autentickým industriálnym vzhľadom, priznanou konštrukciou a surovým murivom resp. betónom. 


Takýto priestor nepatrí do konzervatívnych rúk bez fantázie, naopak pod kreatívnymi rukami sa môže stať výnimočným domovom. 


Majiteľ takejto nehnuteľnosti si ju dotvorí podľa svojho, možno občas extravagantného, vkusu ideálne v prudkom kontraste so surovou stavbou. Krásny kryštáľový luster, luxusná sedacia súprava alebo odvážne materiálové kombinácie vyzdvihnú a dotvoria nehnuteľnosti charakter. 


Bývanie v blízkosti borovicových lesov a zároveň s dobrou dostupnosťou na dialničné pripojenie. 


Každý jeden Loft je jedinečný, tak ako aj ten v bývalej fabrike Kablo. Ako sa tu niekedy písala história, tak má tento projekt predurčenú budúcnosť luxusného komunitného bývania. 


Pri myšlienke ideálneho víkendu si asi všetci predstavia grilovačku, možno pohár dobrého vína a určite leňošenie pri bazéne a čo môže byť lepšie ako mať takéto miesto na streche svojho loftového bývania. Developer myslel naozaj na každý jeden aspekt ako spraviť bývanie ešte lepším. 


Ekológia je tu neopomenuteľnou súčasťou, nakoľko sa jedná o revitalizáciu už existujúceho industriálneh objektu. Takýto koncept znižuje emisie až o 30%


Aktuálne sa v ponuke nachádza limitované množstvo loftových bytov. Stačí si dohodnúť stretnutie a radi si s Vami prejdeme všetky detaily a možnosti projektu. 


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising