Výnimočný dom s parkom v žiadanej časti Koliby

7 izb. rodinný dom, Nové Mesto

INFO V RK
Detail
Počet izieb: 7
Lokalita: Nové Mesto
Celková plocha: 1.166,30 m2
Interiér: 734,80 m2
Terasa: 213,00 m2

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj výnimočný dom v žiadanej časti Koliby. Najvýraznejším prvkom, okrem jeho rozlohy, je nádherný priestranný park, slnečnosť pozemku, obrovská garáž a vysoká miera svetlosti. 

 

Ak ste milovníci súkromia, aj v tejto sfére vás dom príjemne prekvapí - nikto na pozemok nepozerá a dom je na veľmi málo frekventovanej ceste kúsok od lesa. 

V prípade záujmu odkúpiť okolité domy stojace na pozemku, je táto možnosť k dipozícií. 

 

V dome sa nachádza veľmi príjemná wellnessová časť s bazénom. Súčasťou pozemku je tenisový kurt a okrasný park.

 

Obrovským benefitom je nádherný park s dospelou, veľmi cennou vegetáciou a jazierkami. Človek môže absolvovať plnohodnotnú prechádzku bez toho, aby musel opustiť svoj pozemok.

 

Podlahy v interiéri pozostávajú z gresovej dlažby v kombinácii s drevenými parketami, ostatné priestory sú riešené keramickou dlažbou. 

V obrovskej garáži sa nachádza keramická dlažba v kombinácii s liatou tvrdenou podlahou so zvýšenou odolnosťou proti obrusu.

 

Vykurovanie je realizované pomocou obehového čerpadla. Rozvod tepla je cez podlahové vykurovanie, konvektory a radiátory.

 

Dom bol kolaudovaný v roku 2005.

 

Pozostáva z troch poschodí, pričom na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza denná časť – obývacia izba a kuchyňa s jedálňou, toaleta, sklady, vinotéka, technická miestnosť, špajza a garáž ako stvorená pre vozový park o výmere takmer 220 m2 (štandardná výmera dvojgaráže je 35 m2). 

 

Na druhom podlaží domu sa nachádza nočná časť, pozostávajúca zo 6 izieb, ktoré si podľa svojich potrieb môže budúci vlastník prispôsobiť, či už ako spálne, detské izby, pracovne alebo hosťovské izby. K dispozícií sú aj dve priestranné kúpeľne s podlahovým vykurovaním, sušiareň prádla so žehliarňou a šatník. Z každej izby máte možnosť vystúpiť na balkón.  Tiež sa tu nachádza celoročný nerezový bazén s proti prúdom, ktorého súčasťou je aj sprchovací kút a kúpeľňa s wc, ako aj chránená terasa na opaľovanie.

 

Tretie poschodie poslúži ako hobby priestor pre celú rodinu alebo blízkych, ponúka multifunkčné využitie podľa vlastných preferencií, prípadne môže byť upravený ako samostatný byt. Nachádza sa tu veľký otvorený priestor s  podlahovým kúrením, kuchynský kút, kúpeľňa a východ na balkón a terasu s pozoruhodným výhľadom na mesto.

 


Výmera: 1 166,30 m2 (interiér 734,8 m2 + balkóny a terasy 213 m2 + garáž 218,5 m2) + dvor 104 m2

Pozemok: 3 547 m2  


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bezstarostný. 

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s predajom nehnuteľnosti. 

 

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať. 

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet. 


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising