Nádherný moderný dom v pokojnej rezidenčnej lokalite

6 izb. rodinný dom, Veľký Biel

INFO V RK
Detail
Počet izieb: 6
Lokalita: Veľký Biel
Celková plocha: 353,73 m2
Interiér: 353,73 m2
Pozemok: 844,00 m2
Stav: Novostavba
Parkovanie: dvojgaráž

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj nádherný moderný dom v pokojnej rezidenčnej lokalite.


Tento dom je určený pre náročného klienta, ktorý hľadá vkusný kvalitný dom, do ktorého už netreba investovať - stačí zložiť kufre a bývať.


Luxusný pocit domu vytvárajú vysoké stropy a veľkorysá denná časť plynule naväzujúca na terasu.


Benefitom je rozhodne aj dospelá vegetácia na pozemku, tento výhľad do udržiavanej záhrady pôsobí veľmi príjemne.


Nachádza sa tu všetko pre pokojný rodinný život so všetkými vyhľadávanými atribútmi. Dom je na konci slepej ulice a preto nehrozia žiadne zvedavé pohľady a ani premávka. 


Nehnuteľnosť si staval majiteľ sám pre seba, čo sa odrazilo v použitých materiáloch a prevedení. Všetko je kvalitné, do detailov premyslené a vkusne zariadené v neutrálnych príjemných farbách.


Samotný dom sa rozprestiera na dvoch podlažiach. Vstup do domu je vďaka prakticky umiestnenému šatníku vždy upravený. Na podlaží sa nachádza hosťovská spálňa s kúpeľňou, pracovňa, toaleta, praktická komora a technická miestnosť. Prvé podlažie disponuje prakticky oddelenou kuchyňou, impozantnou jedálenskou časťou nadväzujúcou na slnečnú terasu a vkusnou obývacou izbou. Dominantou miestnosti je krb, ktorý spríjemní chladné večery.


Druhé podlažie pozostáva z ďalších troch spální, pričom dve z nich majú samostatný, priestranný šatník a prislúcha k nim kúpeľňa vo svetlých tónoch s vaňou. Veľkorysý rodičovský trakt má rozlohu 57 m2, disponuje spálňou, šatníkom a relaxačnou zónou ako stvorenou na relax po náročnom dni. Je tu nielen vaňa a sprcha, ale aj fínska sauna a priestor pre domáce fitness. 


Útočisko počas teplých dní poskytne elektrické prekrytie terasy. Príjemným bonusom je rozhodne aj vírivka v záhrade.


Komfort bývania zvyšuje vstup suchou nohou z praktickej dvojgaráže, ktorá prešla v uplynulom období renováciou.


Podlahové vykurovanie a chladenie zabezpečuje najnovší model tepelného čerpadla. Zaujímavosťou sú vykurované steny.


Dom prešiel v priebehu posledných troch rokov veľkou rekonštrukciou fasády, strechy, dvojgaráže. Taktiež sú tu nové spotrebiče Miele.


V zadnej časti domu je samostatný vstup do dielne, kde je možné umiestniť všetko potrebné k starostlivosti o doma a záhradu.


Cena: INFO V RK

Výmera: 353,73 m2 vrátane garáže o výmere 48,13 m

Pozemok: 844 m2


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising