Priestranný 4i byt s terasou v historickom centre Bratislavy

4 izb. byt, Námestie 1. mája, Staré Mesto

389 000 €
Splátka hypotéky: 1 028 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 389 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 77 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 4
Lokalita: Staré Mesto
Ulica: Námestie 1. mája
Celková plocha: 140,00 m2
Interiér: 97,75 m2
Terasa: 40,00 m2
Pivnica: 2,25 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Čiastočná rekonštrukcia

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj 4i strešný byt s terasou a pivnicou v Starom Meste

Toto bývanie je ideálne pre niekoho, kto túži po veľmi blízkom kontakte so Starým Mestom a plánuje si vychutnávať všetky jeho možnosti, zákutia a ponuky.

Byt je čiastočne rekonštruovaný, a predáva sa kompletne zariadený. Svojim potenciálom, ktorý okrem iného zahŕňa priestrannú terasu alebo výhľad na Bratislavský hrad ponúka možnosti veľkolepého zveľadenia presne podľa požiadaviek nových majiteľov.

Táto nehnuteľnosť ma potenciál dispozičnou zmenou nadobudnúť ďalšiu miestnosť, čím by nový majiteľ disponoval 5i bytom.

Nehnuteľnosť je tiež technicky možné rozdeliť na dve samostatné bytové jednotky, čo môže byť zaujímavé pre klientov, ktorí rozmýšľajú nad investičnou kúpou, prípadne dvojgeneračným bývaním

Pridanou hodnotou tohto bytu je to, že je ako jediný vo vchode tohto bytového domu situovaný na najvyššom piatom poschodí budovy.

Bytový dom, v ktorej sa nehnuteľnosť nachádza je z roku 1929 a navrhoval ho významný slovenský architekt Klement Šilinger vo funkcionalistickom štýle. Pri výstavbe bola použitá tehla, bytový dom je zateplený, pričom bola minulý rok renovovaná a zateplená strecha. V bytovom dome je nový výťah a k bytu prislúcha pivnica.


Byt:

Do bytu vchádzame prostredníctvom vstupnej haly, kde sa nám ponúkajú možnosti úložných priestorov v podobe vstavanej skrine, botníka, vešiakov a políc.

Po ľavej strane sa dostávame do časti bytu, ktorá sa skladá z troch menších miestnosti – predsiene s umývadlom a zrkadlom, samostatného WC s práčkou a kúpeľne so sprchovacím kútom.

Srdce bytu tlčie v kompletne zariadenej kuchyni, ktorá ďalej rozvetvuje byt na dve pasáže a ktorá bude novým majiteľom ponúkať majestátne výhľady na dominanty mesta – Bratislavský hrad, Dóm sv. Martina či most SNP s ufom. V kuchyni je plynový sporák, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, chladnička s mrazákom a dva stoly so stoličkami.

V prípade dispozičnej zmeny je možné urobiť z kuchyne ďalšiu miestnosť, napr. pracovňu alebo študovňu, v prípade keby sa kuchynská linka prehodila do obývacej izby a z bytu by nám tak mohol vzniknúť 5i byt.

Cez kuchyňu môžeme náš pohyb ďalej smerovať do dvoch izieb, ktoré sú taktiež svojou orientáciou situované na juhozápad a poskytujú výnimočné výhľady na pýchy nášho mesta, z čoho jedna izba je prechodná, zariadená sedacou súpravou, zrkadlovým rolldoorom, konferenčným stolíkom a televíziou – môže slúžiť ako pracovňa alebo spoločenská miestnosť, prípadne pre mladších obyvateľov tohto bytu ako detská izba.

Druhá izba plní momentálne funkciu spálne s pracovnou, nachádza sa v nej manželská posteľ, pracovný stôl s kreslom vstavaná skriňa, knižnica a dostatok úložného priestoru formou skríň a políc.

Druhým smerom z kuchyne vstupujeme do obývačky, v ktorej je umiestnený jedálenský stôl so štyrmi stoličkami, sedacia súprava a kabinet s úložným priestorom a televíziou. Na konci jednej strany obývacej miestnosti sa nachádza štvrtá izba a z druhej strany vstupujeme na priestrannú terasu ktorá ponúka široké možnosti využitia a výhľady na Staré Mesto a Kolibu. Možnosti využitia rozľahlej terasy sú početné – outdoorove cvičenie, grill, posedenie pri rannej káve alebo večernom víne, prestretie rodinného obeda, opaľovanie sa alebo čítanie v príjemnom lehátku či kresle – možnostiam sa medze nekladú. 

Štvrtá miestnosť je v súčasnosti využitá ako detská izba. Nachádza sa v nej zabudovaná skriňa opäť poskytujúca bohatý úložný priestor. Ten bude k dispozícii majiteľom tejto nehnuteľnosti aj na chodbe pred bytom, kde sa nachádza ďalšia policová súprava.


Lokalita: 

Výhodou je absolútna a strategická poloha nehnuteľnosti na Kollárovom námestí. Občianska vybavenosť je tak bohatá, že auto nie je pre bežný život nutnosť, keďže všetok spoločenský a kultúrny život sa odohráva na pár krokov od Vášho bývania – ten kultúrny niekedy aj rovno v podzemí bytového domu.

Priamo v budove sa nachádza Divadlo Nová Scéna, čo jej priestorom vdychuje jedinečnú umeleckú atmosféru, zároveň však vďaka najvyššiemu poschodiu, na ktorom sa byt nachádza nedochádza k žiadnemu obmedzovaniu obyvateľov počas predstavení.

Cena:  389 000  eur
Výmera: 140 m² (97,75 m² byt + 40 m² terasa + 2,25 m² pivnica)

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising