Impozantná vila v najlepšej časti Rusoviec

4 izb. Rodinný dom, Rusovce

INFO V RK
Detail
Počet izieb: 4
Lokalita: Rusovce
Celková plocha: 318,38 m2
Interiér: 275,88 m2
Pozemok: 669,00 m2
Stav: Novostavba
Parkovanie: garáž

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj krásnu rodinnú vilu s vysokými stropmi a nadštandardnými materiálmi. Atmosféra tejto nehnuteľnosti vás uchváti už pri vstupe.


Tento samostatne stojaci dom dýchajúci príjemnou atmosférou domova sa nachádza v pokojnej časti Rusoviec. Nehnuteľnosť je určená pre klienta, ktorý hľadá vkusný a kvalitný dom s vysokou mierou súkromia.


Po vstupe do nehnuteľnosti nastane Wau efekt vďaka vysokým stropom, travertínovým podlahám a dispozícii celej nehnuteľnosti. Originálne architektonické riešenie zabezpečuje priestory plné svetla pri zachovaní dokonalej miery súkromia. Na prvý pohľad pevnosť, ale po vstupe oáza pokoja zaliata slnkom. Z haly sa vchádza do centra dennej časti, ktorým je obývacia izba spojená s veľkou kuchyňou a jedálenskou časťou. V tomto priestore si svoje miesto našiel krb, ktorý dotvára dokonalé teplo domova. 


Milovníkov varenia poteší elegantne a prakticky riešená kuchyňa s vysokokapacitným, profesionálnym digestorom.


V spodnej časti domu je situovaná priestranná hlavná spálňa so samostatnou kúpeľňou a šatníkom. 


Ďalšie dve izby sa nachádzajú na vyvýšenom poschodí spolu so samostatnou toaletou a druhou kúpeľňou, ktorá je ladená do príjemných zemitých tónov.


Centrálne átrium je miestom posedenia a večerného relaxu pri pohári vína alebo letnej grilovačky či rannej kávy na čerstvom vzduchu.


Pre majiteľov bolo najväčším benefitom minimálne nároky na údržbu a to aj vďaka udržiavanému exteriéru s automatickým zavlažovaním.


V celom dome je podlahové vykurovanie doplnené aj o radiátory. Letné dni zas spríjemní stropné chladenie, ktoré je považované za oveľa zdravšiu variantu oproti klimatizácií.


Parkovanie je zabezpečené v garáži prechodnej cez dom, neprekvapia ani prvé mrazy.


Lokalita:


Za osobitnú zmienku stojí veľmi kultivované, bezpečné a tiché okolie s komunitným charakterom.

Rusovce sú malebná obec s výbornou povesťou, nízkou zastavanosťou, skvelým dopravným napojením a prístupom do mesta bez zápch. V okolí sa nachádza čisté jazero vhodné na kúpanie, hrádza pre bežcov, korčuliarov či cyklistov, množstvo lesov a športovísk, cyklotrasa, galéria Danubiana, Ponteo activity park (relax, zábava a šport), reštaurácie a mnoho iného.


Cena: INFO V RK

Výmera: 318,38 m2 (275,88 m2 interiér + 42,50 m2 dvojgaráž)

Pozemok: 669 m2


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising