Moderný dizajnový dom

8 izb. Rodinný dom, Prídavková, Záhorská Bystrica

799 000 €
Splátka hypotéky: 2 112 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 799 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 159 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 8
Lokalita: Záhorská Bystrica
Ulica: Prídavková
Celková plocha: 449,00 m2
Interiér: 364,00 m2
Loggia: 12,00 m2
Terasa: 68,00 m2
Pozemok: 1.224,00 m2
Pivnica: 4,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Novostavba
Parkovanie: dvojgaráž a 4x vonkajšie parkovacie státie

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj nádherný moderný dom so záhradou v Záhorskej Bystrici.


Tento dom je určený pre náročného klienta, ktorý hľadá vkusný kvalitný dom, do ktorého už netreba investovať - stačí zložiť kufre a bývať.


Luxusný pocit z domu vytvára kombinácia mramoru, dreva a celé to podčiarkujú veľkoformátové okná, ktoré priestor nádherne prevzdušňujú.


Benefitom je rozhodne aj dospelá vegetácia na pozemku, tento výhľad do záhrady plnej udržiavanej zelene pôsobí veľmi príjemne.


Nachádza sa tu všetko pre pokojný rodinný život so všetkými vyhľadávanými atribútmi. Dom je odsadený od cesty, a preto nehrozia žiadne zvedavé pohľady. Pozemok je nadštandardne veľký a akékoľvek ďalšie plány nového majiteľa si tu nájdu svoje miesto.


Nehnuteľnosť si staval majiteľ sám pre seba, čo sa odrazilo v použitých materiáloch, aj dizajnovom prevedení. Všetko je kvalitné, do detailov premyslené a vkusne zariadené v neutrálnych príjemných farbách.


Samotný dom pozostáva z troch funkčne oddelených podlaží. Na prvom podlaží sa nachádza samostatná bytová jednotka 2-izbového bytu, veľká herňa a praktická dvojgaráž.


Druhé podlažie disponuje prakticky oddelenou kuchyňou, impozantnou jedálenskou časťou pre 12 osôb a obývacou izbou nadväzujúcou na slnečnú terasu.


Tretie podlažie, tvoriace nočnú časť, pozostáva zo štyroch spální. Najväčšia z nich disponuje walk-in šatníkom. Kúpeľňa má okrem vane aj praktický sprchový kút, toaleta je samostatná.


Každé z poschodí má vlastné sociálne zariadenie.


Parkovanie je okrem dvojgaráže zabezpečené aj na pozemku, a to prostredníctvom ďalších 4 parkovacích miest, ktoré sú umiestnené za vstupnou elektrickou bránou.


Cena: 799 000 eur

Výmera: 449 m2 (interiér 364 m+ 13 m2 loggia + 68 m2 terasa + 4 m2 sklad)

Pozemok: 1 224 m2


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


 Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising