Výnimočný dizajnový byt v Starom meste

1 izb. Byt, Laurinská, Staré Mesto

740 € / mesiac
Detail
Počet izieb: 1
Lokalita: Staré Mesto
Ulica: Laurinská
Celková plocha: 45,00 m2
Interiér: 44,00 m2
Balkón: 1,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Kompletná rekonštrukcia

Popis

Arvin & Benet ponúka na prenájom nadštandardný, staromestský, luxusne zariadený, 1i byt priamo v centre mesta, na Laurinskej ulici.


Už samotný vstup a spoločné priestory v historickej budove sú veľkolepé. Vchod, výťah ako aj bytový dom, sú zrekonštruované a ich dizajn možno opísať ako štýl s charizmou starých čias. 

 

Do bytu sa dostanete krátkou chodbou, spoločnou pre ešte jeden byt, čo Vám zaručí viac bezpečia a čistoty.


Po vstupe do bytu ste vo vstupnej chodbe, tá je súčasťou jednotného nádherného dizajnu, a poskytne Vám priestor na odloženie vecí. Jej predĺžením je kuchyňa, ktorá je tiež dizajnový skvost a naviac je veľmi funkčne zariadená. Ústrednou izbou v byte, je obývacia izba, tá Vás svojou atmosférou dostane. Je to súhra krásy, vkusu, dizajnu, pohodlia, no najmä atmosféry. Tú Vám dokreslí malý balkón a veľké okno priamo nad Mondieu. Dodá Vám to pocit, že ste priamo v srdci Bratislavy. 


A čo spálňa? Samozrejme. Spálňa je tiež štýl. Po masívnom schodisku popri stene obývacej izby sa dostanete na luxusnú manželskú posteľ. Takto vyriešená spálňa Vám určite poskytne dostatok pohodlia a komfortu.


Súčasťou bytu je samostatné wc a štýlová kúpeľňa so sprchovým kútom.


Lokalita:


Všade pešo. Toto je veľkou výhodou možno práve Vášho nového bývania. Dostali ste chuť na raňajky v meste? Francúzke chute uspokojí Mondieu pod oknom. Alebo uprednostňujete sladkú klasiku? Tak potom navštívte výnimočnú palacinkáreň Pán Cake. Vyberať máte naozaj z čoho, lebo len na skok od Vás, sú aj iné ospevované kuchyne, ako napríklad Urban House, IASAI, či  SOHO. Mesto je Vaše nové „DOMA“.


Banky, obchody, lekárne, vinárne či reštaurácie... stačí si vybrať ktorým smerom chcete vykročiť.


Ak je Váš štýl mestský život a ak Vás láka krása a dizajn, byt na Laurinskej je to čo ste hladali.


Cena: 740 eur mesačne (640 eur byt + 100 eur energie)

Výmera: 45 m2 (44 mbyt + 1 m2 balkón)


Kompletné sprocesovanie prenájmu nehnuteľnosti zabezpečuje Arvin & Benet. Celý proces je tak pre Vás plynulý a bez starostí.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising