2i novostavba s priestrannou loggiou a parkingom v mimoriadne žiadanej časti Ružinova

2 izb. Byt, Tomášikova, Ružinov

164 000 €
Splátka hypotéky: 434 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 164 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 32 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 2
Lokalita: Ružinov
Ulica: Tomášikova
Celková plocha: 54,00 m2
Interiér: 42,00 m2
Balkón: 12,00 m2
Stav: Novostavba

Popis

Byt je momentálne rezervovaný. Pokojne nás kontaktujte, ak by ste mali záujem byť informovaný, ak by sa uvoľnil. Tiež budeme radi, ak nás budete kontaktovať v prípade, ak máte záujem o podobný byt v lokalite, nakoľko tieto typy bytov mávame v ponuke pravidelne a niektoré sa ani nestihnú dostať do inzercie.

Prajeme pekný deň

Tím Arvin & Benet

______________________________________________________________________________


Arvin & Benet ponúka na predaj 2i novostavbu s priestrannou loggiou a parkingom v mimoriadne žiadanej časti Ružinova. 


Byt je vhodný pre mladého človeka alebo pár, ktorý hľadá komfortné bývanie a preferuje moderný dizajn. Pre niekoho, kto má dynamickú prácu, a práve preto potrebuje doma nájsť maximálny pokoj a odpočinok.


Ak momentálne nemáte v pláne do bytu ďalej investovať a ani sa naháňať za kúpou nábytku, potešíme Vás, byt sa predáva kompletne zariadený. Jednoducho stačí vybaliť kufre a od prvého dňa môžete začať plnohodnotne bývať. Ak je vašou poslednou podmienkou loggia a parking, máme bývanie presne podľa vašich predstáv.


Súčasne je nehnuteľnosť výborná investícia. Každý skúsený investor vie, že z hľadiska jednoduchosti prenajatia je 2i novostavba s loggiou a parkingom v dobrej časti Ružinova asi tá najväčšia istota, do ktorej investovať, lebo takéto byty prenajať bude vždy značne jednoduchšie ako hocičo iné.


Byt pozostáva z priestrannej vstupnej haly, na ktorej je položená praktická, no zároveň vkusná dlažba a masívny rolldor s dostatkom úložného priestoru. Hneď za vstupnou časťou sa nachádza aj kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. 


Na vstupnú chodbu nadväzuje vzdušná obývacia izba so sedacou súpravou a konferenčným stolíkom. Bytu dominujú jemné nevtieravé farebné kombinácie, ktoré si viete šikovne doladiť použitím farebných bytových doplnkov. V obývacej časti sa nachádza jedálenský kút, spoločenská zóna na odpočinok a zábavu a pracovňa. Obývacia časť je spojená s modernou, plne vybavenou kuchyňou. Výhodou je veľký otvorený priestor a jednotný farebný ráz celého interiéru. Z centrálnej časti bytu je priamy vstup na loggiu, ktorá sa rozprestiera po celej dĺžke bytu.


Z obývacej izby sa vchádza do priestrannej spálne, v ktorej je dostatok úložného priestoru vďaka rolldoru.


Parkovania sa obávať nemusíte, k bytu je parkovacie miesto v podzemnej garáži. 

Bytový dom je nový, pôsobí čisto a moderne.


Lokalita:

 

Ak je Ružinov najžiadanejšia bratislavská lokalita, Pošeň a Štrkovec sú najatraktívnejšie ružinovské miestne časti. Táto nehnuteľnosť sa nachádza presne na rozmedzí týchto častí. Pošeň vychádza z predstáv moderného povojnového urbanizmu o ideálnom prostredí na bývanie, ktoré je v zeleni a vzdialené od rušivých funkcií a priebežnej dopravy.Komfortná a rýchla dostupnosť do centra sa tu snúbi s veľmi pokojným, čistým a bezpečným charakterom bývania.Lokalita je známa výbornou občianskou vybavenosťou a množstvom zelene, v okolí sa nachádza množstvo kaviarní, reštaurácií, bánk, lekární, zdravotných zariadení, obchodov, športovísk a mnoho iného. Ponúka výbornú dostupnosť do centra mesta, na diaľničné obchvaty, letisko, k obchodným centrám. Obsluha mestskej hromadnej dopravy je už tradične výborná, neďaleká zástavka električiek (v byte nepočuť električky) ponúka skvelý spôsob dopravy, ktorý nedáva zápcham žiadnu šancu.


Cena: 179 000 eur (164 000 eur byt + 15 000 eur parking)

Výmera: 54 m² (interiér 42 m² + balkón 12 m²)


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Mapa

Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising