Elegantný 3i byt s výbornou atmosférou v centre mesta

3 izb. byt, Veterná, Staré Mesto

367 000 €
Splátka hypotéky: 970 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 367 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 73 400 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 3
Lokalita: Staré Mesto
Ulica: Veterná
Celková plocha: 74,00 m2
Stav: Kompletná rekonštrukcia

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj šarmantný 3i byt v kľudnej uličke priamo v centre mesta.

Ak ste človek, ktorý si rád užíva mestský život a zároveň ste niekto, kto očakáva od svojej nehnuteľnosti, že sa preňho stane oázou kľudu a pokoja po rušnom dni v meste, tento byt je určený práve pre Vás. 

Jeho poloha je ako stvorená na to, aby ste využili všetko, čo mestský život ponúka. Ráno raňajky v kaviarni na rohu, večera v známej reštaurácii na konci Vašej ulice, víno s priateľmi v centre Starého Mesta, medzitým prechádzka alebo beh popri Dunaji. Večer sa budete vracať do svojej nehnuteľnosti v pokojnej lokalite, ktorá Vám poskytne kľud, pohodlie a dostatok priestoru na nerušený oddych.

Byt je zároveň výbornou investičnou príležitosťou. Každý skúsený investor vie, že v prípade 3i bytu v centre mesta ide o bezpečnú investíciu s možnosťou využitia či už na  krátkodobý alebo dlhodobý prenájom.

Byt:


Nehnuteľnosť sa nachádza na 2. poschodí pekne udržiavaného, zrekonštruovaného bytového domu s výťahom.

Kompletne zrekonštruovaný byt má šarmantný nadčasový dizajn, ktorý Vás príjemne prekvapí ihneď ako doň vstúpite. Má vynikajúcu orientáciu na dve svetové strany (JV a SZ), čo mu tiež pridáva na atraktivite.

Priamo oproti vchodu je otvorený priestor kuchyne a obývačky. Kuchyňa je v nadčasovej bielej farbe, plne vybavená všetkými štandardnými spotrebičmi. Kuchynský stôl ju oddeľuje od príjemne presvetlenej obývačky s preskleným francúzkym balkónom. 

Vpravo od vchodu sa nachádza nočná časť bytu tvorená 2 priestrannými spálňami a veľkou kúpeľňou s vaňou.

Obe spálne majú dobrú výmeru, ktorá zabezpečí, aby sa žiadny obyvateľ necítil stiesnene. Obe disponujú praktickými vstavanými skriňami, ktoré Vám zabezpečia dostatok úložného priestoru. Bonusom jednej z nich je aj francúzky balkón.

Ak by Vám úložný priestor v byte nestačil, k dispozícii je aj čistá pivničná kobka.

Byt sa predáva čiastočne zariadený, majiteľ si odnáša niekoľko svojich obľúbených kúskov.

 

Lokalita:
Lokalita je naozaj veľkým plusom nehnuteľnosti. Byt sa nachádza v tichej uličke v absolútnom centre mesta so všetkými výhodami, ktoré centrum ponúka.  Školy, škôlky, mestské parky, dobré jedlo, kultúra, obchody...  Zároveň to máte na skok k cyklistickej, či bežeckej trati popri Dunaji a za inými športovými aktivitami.


Cena: 367 000 eur 

Výmera: 74 m² (74m² interiér)

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising