Apartmánový rodinný dom v centre strediska Donovaly

10 izb. rodinný dom, Donovaly

1 190 000 €
Splátka hypotéky: 3 146 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 1 190 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 238 000 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 10
Lokalita: Donovaly
Celková plocha: 648,78 m2
Pozemok: 1.073,00 m2
Zastavaná plocha: 648,78 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Parkovanie: Nadštandardne veľká garáž

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj unikátnu nehnuteľnosť, ktorá v sebe skrýva obrovský potenciál pre podnikanie no zároveň skvelé miesto pre trávenie voľného času s rodinou.

Exteriér tohto domu vás zaujme už na prvý pohľad. Keď sa k tomu pridá interiér ladený do horského šatu podporený skvelým umiestnením v rámci najobľúbenejšieho strediska na Slovensku, tak vznikne jedinečná nehnuteľnosť, ktorá sa na trh dostane málokedy. V rámci jedného domu je k dispozícii rozľahlý mezonet, ktorý využijete na súkromné účely a investičný potenciál naplní šesť apartmánov.


Dom:

Hlavným vstupom do domu sa dostaneme do zádveria kde je umiestnená vstupná spoločenská miestnosť a taktiež technická miestnosť celého rodinného domu.

Schodiskom sa dostaneme na druhé poschodie kde sa ocitneme v srdci domu, ktoré tvorí otvorená vzdušná časť. Prepojená obývačka s kuchyňou, špajza, doplnená a jedálenskú časť a neodmysliteľnú súčasť každej horskej nehnuteľnosti krb. Súčasťou sú dve hlavné spálne a hlavný kúpeľňa vybavená vaňou, sprchovým kútom či WC.

Pocit horského prostredia je tu cítiť doslova na každom kroku. Prírodné materiály ako kameň a drevo sú samozrejmosťou pri nehnuteľnostiach tohto typu.

Podkrovie hlavnej časti domu tvorí galéria a dve spálne. Jedna z izieb disponuje vlastnou kúpeľnou vybavenou wc a sprchovým kútom.

Súčasťou domu sú už aj spomínane apartmány, ktoré sú rôzne diferencované a umiestnené v rámci domu. Jedno a dvojizbové apartmány sú plne vybavené a každý z nich disponuje vlastným sociálny zariadením, sprchou či kuchyňou. Maximálne pripravené k užívaniu núkajú skvelý investičný potenciál.

Dva z apartmánov s vlastnými vstupmi sú na prvom nadzemnom podlaží situované pod hlavnou časťou domu. Štyri apartmány sú v hlavnej veži so samostatným vstupom do každého z nich čo ponúka maximálny komfort pri potenciálnom prenájme, kedy každý zo záujemcov má zabezpečené súkromie a bezpečie.

Nadštandardne veľká garáž pojme tri osobné autá avšak pohodlne zaparkujete aj priamo pred domom. Celkovo je možnosť parkovať komfortne 8 osobných automobilov.


Lokalita :

Apartmánový rodinný dom sa nachádza v absolútnom centre strediska Donovaly. Celoročne turisticky využívané stredisko s bohatou škálou ponúkaných aktivít podporuje investičný potenciál pri prenájme jednotlivých apartmánov.

Stredisko sa teší obľube najmä v zimnom období, kedy tu nájdete viac ako 11km upravovaných lyžiarskych tratí. V letnom období je toto stredisko vyhľadávané kvôli turistike či cykloturistike.

Cena : 1 190 000 EUR

Zastavaná plocha: 648,78m2

Pozemok : 1073m2

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising