Priestranný, nový a ešte neobývaný 3i byt v Starom meste

3 izb. byt, Dostojevského rad, Staré Mesto

1 700 € / mesiac
Detail
Počet izieb: 3
Lokalita: Staré Mesto
Ulica: Dostojevského rad
Celková plocha: 112,00 m2
Interiér: 110,00 m2
Pivnica: 2,00 m2
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Parkovanie: Státie vo vnútrobloku v garáži

Popis

Arvin & Benet ponúka na prenájom elegantný, priestranný 3i byt v Starom Meste na Dostojevského rade. Tento byt po kompletnej rekonštrukcii v podobe v akej je aktuálne je ešte neobývaný a čaká na svojho nájomcu. Kompletná vkusná rekonštrukcia a lokalita Starého mesta priamo v centre diania je ponuka, ktorá sa neodmieta.

Moderná a vkusná rekonštrukcia tohto priestranného 3i bytu poskytne novému nájomcovi ideálne miesto pre život. Krásy starého mesta a plná občianska vybavenosť doslova pod oknom.


Byt:Priestranná vstupná chodba, ktorá je vybavená po pravej strane botníkom, po ľavej strane vešiakovou stenou nás nasmeruje do dennej časti bytu. Po ľavej strane je situované samostatné WC.

Denná časť v podobe vzdušnej obývacej izby spojenej s kuchyňou sa nesie v zemitých farbách. Príjemným oživením je dominantná sedacia súprava vo vkusnej námorníckej modrej farbe. Jedálenská časť je umiestnená v strede dennej časti a pozostáva z jedálenského stola so stoličkami spojeného s kuchynským ostrovčekom.

Dve samostatné plnohodnotné izby sú vybavené posteľami a veľkými šatníkovými skriňami, ktoré poskytnú dostatok úložného priestoru. Množstvo úložného priestoru je podporené vstavanou skriňou umiestnenou na chodbe.

Nadštandardná kúpeľňa pozostáva zo sprchového kútu, práčky či umývadiel.

Komfort bývania v tomto byte je obohatený o elektrické exteriérové žalúzie či klimatizáciu.

Parking je zabezpečený v podobe parkovacieho státia vo vnútrobloku v uzamykateľnej plechovej garáži.


Lokalita:Byt sa nachádza na ulici Dostojevského rad priamo oproti OC Eurovea alebo známej Galérii Umelka. Neďaleko je oblúbený projekt Skypark.

Svojou polohou umožňuje čerpať všetky benefity plnej občianskej vybavenosti ako aj skvelej dostupnosti v rámci mesta a v neposlednom rade historické Staré mesto je na pár krokov.

 


Cena: 1700 eur mesačne (1400 eur nájom + 250 eur energie + 50 eur parkovacie státie) 


Výmera: 112 m2 (interiér 110m+ pivničná kobka 2m2) 
Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising