3i byt v tichej lokalite v Dúbravke

3 izb. byt, Lipského, Dúbravka

240 000 €
Splátka hypotéky: 634 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 240 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 48 000 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 3
Lokalita: Dúbravka
Ulica: Lipského
Celková plocha: 76,47 m2
Interiér: 64,30 m2
Balkón: 11,30 m2
Pivnica: 0,87 m2

Popis

Popis:

Arvin & Benet ponúka na predaj 3i byt v Dúbravke

 

V tichej lokalite v Dúbravke Vám ponúkame moderný 3i byt, ktorý prináša svojou dobrou polohou a usporiadaním príjemné bývanie a dostupnosť služieb priamo v Dúbravke. Vynikajúce dopravné spojenie MHD a zároveň tiché prostredie veľa zelene je veľkou výhodou tejto lokality.

 

Byt je po kompletnej rekonštrukcii a obsahuje moderné prvky v interiéry a má výbornú dispozíciu. Prednosťou bytu je jeho moderne zariadená kuchyňa, dostupnosť do mesta a blízkosť prírody v okolí.

 

Byt je orientovaný na severovýchod.

 

Byt:

Charakterom bytu je jeho priestranná dispozícia, ktorá poskytuje možnosti prispôsobenia budúcim majiteľom. Byt sa nachádza na treťom poschodí z dvanástich poschodí bytového domu.

 

Po vstupe do bytu cez vstupné dvere sa nachádzame vo vstupnej hale. Po pravej strane sa nachádza vchod do kúpeľne, vedľa vstupu do kúpeľne je samostatný vstup do kuchynskej časti a dennej miestnosti. Samostatná toaleta je umiestnená hneď vedľa kúpeľne. 

 

Kúpeľňa je obložená v svetlohnedom odtieni. Použité materiály a farby príjemne pôsobia v celom priestore. Súčasťou kúpeľne je priestranná vaňa. Celkovo jednoduché riešenie kúpeľne poskytuje dostatok priestoru a pohodlia. Byt ponúka zaujímavú výhodu spojenia kuchyne s dennou miestnosťou. Parkovanie v okolí bytového domu je verejné.

 

Kuchynská linka je v bielom prevedení so svetlo hnedou kuchynskou pracovnou doskou a má zabudovanú automatickú práčku. Ponúka rozmanité využitie a spĺňa všetky nároky na praktickosť. Na kuchynskej linke sa nachádza varná doska, elektrická rúra umiestnená spolu s mikrovlnnou rúrou nad  sebou. Riešenie kuchyne je veľmi praktické a zamerané na vysokú úroveň ergonómie. Oproti kuchynskej linke sa nachádza jedálenský stôl, ktorý príjemne dopĺňa interiér celého priestoru. V zadnej časti kuchyne sa nachádza komora, ktorá obsahuje regálový úložný systém a má vstavanú automatickú sušička. Priamo z kuchynskej časti bytu je vstup do dennej miestnosti, ktorá obsahuje pohodlnú sedaciu súpravu, veľké okno a vstup na balkón. Z dennej miestnosti sa postupne vchádza do spálne, ktorá je veľmi dobre zariadená a obsahuje na mieru vyrobené biele šatníkové skine, ktoré poskytujú veľký a priestranný úložný priestor. Posledná miestnosť pracovňa, prípadne detská izba je jednoducho zariadená má veľmi dobrú atmosféru a presvetlenie, ktoré poskytuje veľké okno.

 

Z dennej miestnosti je vstup na veľký až dvanásť metrov dlhý balkón, ktorý budúcemu majiteľovi poskytne príjemný priestor na relax a chvíle pohody.

 

Lokalita:

Ulica Lipského sa nachádza v mestskej časti Dúbravka. Lokalita poskytuje výbornú dostupnosť autom aj električkou. Zastávka sa nachádza 5 minút pešo z bytového domu priamo na ulici Harmincova. Do centra mesta sa dostanete rýchlo a jednoducho priamo po diaľnici – do 15 minút autom. Ideálna poloha bytu v Dúbravke zabezpečuje dobrú dostupnosť a vybavenosť oproti ulici Lipská sa nachádza supermarket Kaufland. Súčasťou okolia je množstvo príjemných kaviarní.

Milovníkov prírody určite poteší blízka dostupnosť lokality Železná studnička a neďaleko sa nachádza aj vyhliadková veža na Devínskej Kobyle. Vyhliadková veža sa nachádza na „chrbte“ Devínskej Kobyly na „priesečníkoch“ obľúbených náučných a turistických chodníkov, ktoré vedú k areálu vyhliadkovej veže z Devínskej Novej Vsi, Devína a Dúbravky. Je postavená na najvyššie položenom mieste Devínskej Kobyly v nadmorskej výške 514 m n. m. Známa Lokalita Železnej studničky ponúka veľké množstvo športových aktivít ako aj relaxu prostredníctvom prechádzky alebo pikniku. Veľmi populárna je Partizánska lúka, kde si môžete zahrať futbal, basketbal, volejbal, stolný tenis. Poloha bytu a lokalita skutočne poskytuje veľa možností pre využívanie voľného času a zvyšuje kvalitu bývania v Dúbravke.

 

Cena: 240 000 eur

Výmera: 76,47 m² (interiér 64,30 m² + balkón 11,3 m² + pivnica 0,87 m²)

 

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí. 

 

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti. 

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať. 

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising