Novostavba pri prezidentskom paláci

2 izb. byt, Staré Mesto

259 000 €
Splátka hypotéky: 685 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 259 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 51 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 2
Lokalita: Staré Mesto
Celková plocha: 43,30 m2
Stav: Novostavba

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj 2 izbovú novostavbu v Starom Meste 


Blízkosť Starého Mesta v spojení s úpným pokojom a tichom je podstatným benefitom tejto nehnuteľnosti v projekte Blokk.

Bývanie v tomto projekte je ako stvorené pre mladého človeka, ktorý žije aktívnym životným štýlom zároveň však dbá na vysoký komfort svojho bývania. 

Táto luxusná nehnuteľnosť je naozaj výnimočná a to z viacero dôvodov. Perfektná lokalita, špičková dispozícia, elegantný dizajn. 

Práve lokalita Starého Mesta v spojení s novostavbou je jedným z najvyhľádavanejších atribútov. 


Byt: Nehnuteľnosť má kompaktnú dispozíciu, kde je všetko podriadené bezchybnému dojmu. Pri vstupe sa nachádza kúpeľna v elegantnej antracitovej farbe, disponujúca vaňou. Kuchyňa spojená s obývacou izbou je ladená do príjemných svetlých tónov s dostatkom priestoru pre vkusný jedálenský stôl.Útulná spálňa je ladená do svetlých tónov.

Dominantou sú dubové drevené podlahy.

Celá nehnuteľnosť, je orientovaná do tichého vnútrobloku čo ostro kontrastuje s blízkosťou rušného centra Starého Mesta.

Za projektom Blokk stojí renomovaná developerská spoločnosť, ktorá preferuje vysokú kvalitu svojich stavieb a použitím tých najkvalitnejších materiálov a moderných technológií, ktoré zvyšujú komfort bývania.


Lokalita:


Blokk nachádzajúci sa v srdci Starého Mesta je výborným miestom pre mestský život, ale zároveň s orientáciou do tichej ulice.

 

Lokalita je známa výbornou občianskou vybavenosťou, v pešej vzdialenosti sa nachádzajú obchodné centrá Eurovea, Central, historické centrum mesta, nespočet kaviarní, reštaurácií, bánk, lekární, zdravotných zariadení, obchodov, športovísk a mnoho iného.

    

Cena: 259 000 eur 

   

Výmera: 43,30 m²

    

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

   

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

    

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

 

Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising