Rezervované | Moderný 1i byt v projekte Malé Krasňany

1 izb. Byt, Rača

138 000 €
Splátka hypotéky: 365 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 138 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 27 600 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 1
Lokalita: Rača
Celková plocha: 34,64 m2
Interiér: 28,31 m2
Loggia: 6,33 m2
Stav: Novostavba

Popis

Byt je momentálne rezervovaný. Pokojne nás kontaktujte, ak by ste mali záujem byť informovaný, ak by sa uvoľnil. Tiež budeme radi, ak nás budete kontaktovať v prípade, ak máte záujem o podobný byt v lokalite, nakoľko tieto typy nehnuteľností mávame v ponuke pravidelne a niektoré sa ani nestihnú dostať do inzercie.

Prajeme pekný deň

Tím Arvin & Benet

________________________________________________________________________


Arvin & Benet ponúka na predaj 1i byt v novostavbe v tichom prostredí v Krasňanoch.


V tejto tichej časti Bratislavy na rozhraní mesta a prírody bola vybudovaná zelená štvrť pre pohodlné bývanie stvorené pre ľudí, pre ktorých je dôležitá poloha, ktorá ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a veľmi príjemné prostredie.


Túto nehnuteľnosť považujeme za zaujímavú a to z viacero dôvodov. Perfektná lokalita, praktická dispozícia, dobrá dostupnosť, výborná investícia.


Byt je orientovaný na juhovýchod.


Byt:


priestrannú dispozíciu a moderné riešenie ktoré umocňuje príjemnú atmosféru a svetlosť v byte.


Byt sa nachádza na štvrtom podlaží bytového domu. K súkromiu prispieva fakt, že prístup do bytového domu je kontrolovaný prístupovým systémom na čip, čo zabezpečuje vyššiu mieru bezpečnosti a čistoty celého prostredia.


Po vstupe do bytu cez bezpečnostné dvere sa nachádzame vo vstupnej chodbe. Po ľavej strane sa nachádza kúpeľňa a toaleta, ktorá je obložená modernými a nadčasovými materiálmi ktoré príjemne pôsobia v celom priestore.


Kuchynská linka je v bielom prevedení s jemným hnedým obložením s mramorovým vzorom. Napriek kompaktným rozmerom ponúka rozmanité využitie a spĺňa všetky nároky na praktickosť. Na kuchynskej linke sa samozrejme nájde priestor na často používané spotrebiče ako umývačku riadu, ktorá je už zabudovaná alebo automatický kávovar pre milovníkov dobrej kávy.


Denná miestnosť je v čistom tóne. Pri zariaďovaní bytu bol kladený dôraz nielen na funkčnosť, ale aj dizajn a celkový pocit z priestoru, ktorý moderným spôsobom zvyšuje úroveň bývania.


Bytový dom je postavený z tehly, pričom svojimi vlastnosťami poskytuje príjemné zahriatie v zime a naopak v lete vás veľmi sviežo schladí.


Lokalita:

 

Ulica Malokrasňanská sa nachádza v mestskej časti Rača s výborným napojením na Račiansku. Lokalita poskytuje výbornú dostupnosť autom aj MHD. Do centra mesta sa dostanete rýchlo a jednoducho – do 10 minút autom a do 20 minút na bicykli. Ideálna poloha bytu v  Malých Krasňanoch zabezpečuje bezprostredný kontakt s prírodou a zároveň všetky výhody života v meste. Vynikajúcu atmosféru medzi bytovými domami dotvára priestranný zelený park s množstvom lavičiek a oddychovými zónami. Súčasťou okolia je príjemná kaviareň, potraviny Malina hneď vedľa vchodu do bytového domu, v dostupnosti tiež výborná talianska reštaurácia Ristorante Italiano da Cono priamo na prízemí budovy Lightpark a rôzne obchodné reťazce a prevádzky.


Cena: 138 000 eur

Výmera: 34,64 (byt 28,31 m² + loggia 6,33 m²)


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising