Vzdušný, zrekonštruovaný 3i byt s veľkou loggiou

3 izb. Byt, Bullova, Dúbravka

205 000 €
Splátka hypotéky: 542 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 205 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 41 000 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 3
Lokalita: Dúbravka
Ulica: Bullova
Celková plocha: 95,10 m2
Interiér: 84,50 m2
Loggia: 10,60 m2
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Parkovanie: garáž

Popis

Byt je momentálne rezervovaný. Pokojne nás kontaktujte, ak by ste mali záujem byť informovaný, ak by sa uvoľnil. Tiež budeme radi, ak nás budete kontaktovať v prípade, ak máte záujem o podobný byt v lokalite, nakoľko tieto typy nehnuteľností mávame v ponuke pravidelne a niektoré sa ani nestihnú dostať do inzercie.

Prajeme pekný deň

Tím Arvin & Benet

________________________________________________________________________


Arvin & Benet ponúka na predaj vzdušný, zrekonštruovaný 3i byt s veľkou loggiou v Dúbravke.


Byt je určený pre niekoho, kto má rád mesto, ale zároveň chce zanechať ruch veľkomesta za dverami svojho bytu a doma si užívať len kľud a pohodu. Tomu napomáha nielen priestranná loggia a naozaj komfortné zariadenie bytu, ale veľkou výhodou je aj jeho lokalita v tichej ulici Dúbravky a zároveň na skok od električkovej trate, obchodu či lekára.


Byt:


Byt sa nachádza na 1. poschodí (pod bytom sa nachádza ešte jeden byt, nejde o prízemie) bytového domu, ktorý prešiel rekonštrukciou (zateplený, nové stúpacie rozvody, elektrina).


Dispozícia bytu je vyriešená veľmi rozumne a prakticky, kde nočná časť je oddelená od dennej.


Byt ide proti prúdu aktuálnych štandardov, keďže ide o pôvodne štvorizbový byt prerobený na priestranný trojizbový byt. Dispozíciu je samozrejme možné opäť upraviť na štvorizbový byt (viď pôdorys).


Z chodby, ktorá ponúka aj úložný priestor sa vstupuje do samostatnej toalety a kúpeľne s nadštandardne veľkým sprchovacím kútom. Ďalej sa vstupuje do naozaj priestrannej obývacej izby, cez ktorú sa vstupuje do samostatnej kuchyne so špajzou.


Dennú časť od nočnej časti oddeľuje priestranná chodba, ktorá ponúka miesto na oddych, čítanie alebo môže slúžiť ako jedáleň. Tak isto si tu môžete vybudovať walk-in šatník. Vstup do hlavnej spálne, hosťovskej izby je cez túto chodbu.


Spálňa je vytvorená spojením dvoch izieb a tým vytvára naozaj priestrannú a praktickú miestnosť. Druhá spálňa Vám môže slúžiť ako detská izba, pracovňa alebo hosťovská izba.


Veľkou pridanou hodnotou bytu je dlhá loggia, otočená do kľudného vnútrobloku, na ktorú je výstup aj cez kuchyňu aj z obývačky a ponúka priestor na sedenie a pestovanie byliniek.


K bytu prislúcha pivnica na prízemí a garáž, ktorá je umiestnená hneď v bytovom dome oproti.


Lokalita:


Bytový dom sa nachádza vo veľmi dobrej lokalite na začiatku mestskej časti Dúbravka neďaleko zimného štadiónu, 3 minúty od zjazdu z diaľnice. V pešej dostupnosti je všetka občianska vybavenosť: potraviny (Kaufland, Tesco Expres), reštaurácie, kaviarne, škola, niekoľko materských škôlok, zastávka MHD. Športové vyžitie ponúka interiérové alebo exteriérové fitness centrum, obe na skok od bytového domu.


Zároveň je Váš nový domov výborným východiskovým bodom pre cyklovýlety alebo pešie výlety do prírody, ktoré Dúbravka a okolie ponúka.


Cena: 225 000 eur (205 000 eur byt + 20 000 eur garáž)
Výmera: 95,1 m² (interiér 84,5 m² vrátane pivnice, lodžia 10,6 m²)


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising