4-izbový byt v KarLOVkE, ktorý vás chytí za srdce

4 izb. Byt, Karlova Ves

353 686 €
Splátka hypotéky: 935 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 353 686 €
Vlastné zdroje (20 %): 70 737 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 4
Lokalita: Karlova Ves
Celková plocha: 89,41 m2
Interiér: 81,50 m2
Balkón: 4,91 m2
Pivnica: 3,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Novostavba
Parkovanie: vonkajšie parkovacie státie

Galéria

Popis

KarLOVkE sa nič nevyrovná


Možno už Karlovu Ves v Bratislave poznáte ako vlastné topánky, možno bola len prestupnou stanicou po ceste na intráky a možno o nej viete len z počutia. Jedno je však isté. Bývaniu v Karlovka Residence sa nič nevyrovná.


Práve tento 4i byt patrí do komplexu 4 viladomov týčiacich sa na kopčeku ulice Staré Grunty, z ktorého budete mať každý deň výhľad na celú Karlovu Ves. Budete doslova na skok od ruchu a výhod bývania v hlavnom meste, no zároveň blízko k pokoju prírody a lesov.


Prečo vás táto LOKALITA chytí za srdce?


Odpoveď je jednoduchá. Bývaním v Karlovka Residence máte všetko poruke.


Potrebujete si zbehnúť na nákupy? Najbližšie potraviny máte len pár metrov a v nákupnom centre CUBICON ste za 5 minút autom. Nemáte vždy k dispozícii auto? Nevadí, najbližšia MHD zastávka vzdialená len minútu chôdze, vás električkou odvezie tam, kde potrebujete. Aj keď skvelá občianska vybavenosť lokality vám pravdepodobne zaručí, že na MHD si ani nespomeniete.


Nemusíte sa báť ani o svojich (budúcich) drobcov. V širšom okolí sa nachádzajú súkromné aj verejné jasle, škôlky, školy a dokonca gymnáziá. Vo voľnom čase s nimi môžete vybehnúť na prechádzku do lesa, do parku BVS alebo pozrieť zvieratká v ZOO a praveké dinosaury v DinoParku.


Túto lokalitu si zamilujete aj v prípade, že si radi vypnete hlavu športom alebo tichom. Blízke Líščie údolie totiž ponúka skvelý oddych vo forme behu, cyklistiky, posilňovacích stanovíšť alebo len obyčajnej prechádzky lesom. Vyrušiť vás môžu len vaše vlastné myšlienky.


Prečo vás tento BYT chytí za srdce?


Štyri izby vo vysokom štandarde premenia tento byt na ozajstný domov. Tehlová stavba s charakterom rodinného domu a bezbariérovým prístupom v každom viladome vám zaistí súkromie a bezpečie pre vás a celú vašu rodinu.


Juhozápadná orientácia či veľké okná vám garantujú príjemnú svetlosť bytu a vďaka vyvýšenému umiestneniu stavby sa nemusíte báť tienenia alebo škaredého výhľadu. Práve naopak. Celú Karlovku budete mať ako na dlani.


Štandard bytu si môžete zvoliť podľa svojho gusta v prevedení Basic, Silver alebo Platinum line a zvyšné zariadenie je už len vo vašich rukách. Súčasťou jednotky sú aj elektrické vonkajšie žalúzie, tepelné čerpadlá a príprava na klimatizáciu.


K tejto bytovej jednotke prislúcha aj balkón, ktorá sa môže stať hlavným centrom vášho rodinného diania. A aby toho nebolo málo, máte k dispozícii aj sklad a hneď pri dome je možnosť si dokúpiť vonkajšie státie.


Kedy sa môžete nasťahovať?


Na dobré sa oplatí počkať. Aby sme z tejto lokality a stavby vyťažili vo váš prospech maximum, rozhodli sme sa byty sprístupniť v DECEMBRI 2022. Ale poponáhľajte sa, aby tento byt v KarLOVkE nechytil za srdce niekoho iného.


V tomto projekte máme viacero bytov na predaj, neváhajte nás teda kontaktovať v prípade záujmu o podobné nehnuteľnosti.


Projekt financuje Tatra banka.


Cena: 353 686 eur

Celková plocha: 89,41 m2

Interiér: 81,5 m2

Balkón: 4,91 m2

Sklad: 3 m2

Počet izieb: 4

Parkovanie: možnosť dokúpiť si vonkajšie státie


Zaujala vás naša ponuka?

Ozvite sa nám a buďte nároční. V realitnej agentúre Arvin & Benet sme na to pripravení.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising