Príjemný 2i byt s dvomi loggiami v Ružinove

2 izb. Byt, Slovinská, Ružinov

145 000 €
Splátka hypotéky: 383 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 145 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 29 000 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 2
Lokalita: Ružinov
Ulica: Slovinská
Celková plocha: 47,57 m2
Interiér: 35,25 m2
Loggia: 7,60 m2
Pivnica: 4,72 m2
Stav: Kompletná rekonštrukcia

Popis

Byt je momentálne rezervovaný. Pokojne nás kontaktujte, ak by ste mali záujem byť informovaný, ak by sa uvoľnil. Tiež budeme radi, ak nás budete kontaktovať v prípade, ak máte záujem o podobný byt v lokalite, nakoľko tieto typy bytov mávame v ponuke pravidelne a niektoré sa ani nestihnú dostať do inzercie.

Prajeme pekný deň

Tím Arvin & Benet

______________________________________________________________________________


Arvin & Benet ponúka na predaj príjemný 2i byt s dvomi loggiami v Trnávke.


Byt je vhodný pre mladého človeka alebo pár, ktorý ale nechce počúvať ruch pod oknom, keď potrebuje odpočívať, pretože je celý orientovaný do tichého vnútrobloku a nie na ulicu.


Pre niekoho, kto má dynamickú prácu, a práve preto potrebuje doma nájsť maximálny pokoj a odpočinok. Chce bývanie, kde si môže na balkóne vyložiť nohy, vypiť si dobrú kávu a mať oddelenú spálňu od dennej časti. Ak momentálne nemáte v pláne do bytu ďalej investovať a ani sa naháňať za kúpou nábytku, potešíme Vás, byt sa predáva aj s nábytkom na mieru a je klimatizovaný.


Byt pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej sa otvára kúpeľňa s toaletou, ďalej sa dostaneme do priestrannej obývačky spojenej s kuchyňou. Kuchyňa je dostatočne vizuálne oddelená od obytného priestoru. Z centrálnej časti bytu je priamy vstup na loggiu.


Z obývacej izby sa vchádza do spálne, v ktorej je dostatok úložného priestoru vďaka rolldoru, a tiež disponuje loggiou, ktorá je zasklená.


K bytu prislúcha pivnica.  

 

Bytový dom:


Bytový dom je zateplený, pôsobí veľmi čisto, moderne. Podľa jeho stavu je obývaný slušnými a ohľaduplnými susedmi, väčšinou mladými rodinami. Byt sa nachádza na 4. NP bez výťahu.


Bytový dom má vlastnú kotolňu a taktiež je vybavený s optickým káblom na internet. Parkovanie je bezproblémové v uličkách, okolo bytového domu.

 

Mesačné náklady predstavujú 120 eur.


Lokalita:

Lokalita je známa výbornou občianskou vybavenosťou a množstvom zelene. V okolí sa nachádza množstvo kaviarní, reštaurácií, bánk, lekární, športovísk a obchodov v obľúbenom nákupnom centre Avion. Ak by ste hľadali bytové doplnky na doladenie atmosféry, iba pár metrov od Avionu je svetoznáma predajňa nábytku a doplnkov IKEA.


Okrem občianskej vybavenosti nový majiteľ ocení skvelú dostupnosť do mesta, na diaľničné obchvaty, či na letisko.


Cena: 145 000 eur 

Výmera: 47,57 m² (interiér 35,25 m² + pivnica 4,72 m²+ loggie 7,6 m²)


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising