Krásny 3i byt v obľúbenom projekte Tri vody

3 izb. Byt, Malinovo

168 000 €
Splátka hypotéky: 444 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 168 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 33 600 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 3
Lokalita: Malinovo
Celková plocha: 81,00 m2
Interiér: 72,00 m2
Terasa: 9,00 m2
Stav: Novostavba

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj krásny 3i byt v obľúbenom projekte Tri vody.

Novovybudovaná štvrť je známa svojím komunitným životom a prekrásnym upraveným prostredím s množstvom aktivít. Nájdete tu ihriská, vonkajšiu posilňovňu, skvelé reštaurácie, terasy, kaviarne, zmrzlináreň a ako už z názvu vyplýva, aj 3 vody. Práve 3 jazerá robia Vaše nové bývanie niečím výnimočným a zážitkovým. Jedno z jazier je určené na kúpanie a to len pre obyvateľov z projektu Tri vody.

Ak si radi život užívate, ak Vám robí radosť na chvíľu sa zastaviť, sadnúť si k vode na príjemnú letnú terasu a vychutnávať si pohár obľúbeného nápoja, potom s kúpou tohoto bytu urobíte svoj život krajším. Ako majiteľ bytu v Troch vodách, môžete každý deň žiť svoju dovolenku.

Byt:

Byt sa nachádza na prvom poschodí z jedných viladomov, s výhľadom na jazerá.

Ak by sme mali len 5 slov, ktoré by mali tento byt definovať, boli by to tieto slová: nádherný, svetlý, moderný, praktický, priestranný.


Ponúkaný byt má praktickú dispozíciu, kde sa do jednotlivých izieb vchádza z chodby. Kuchyňa je spojená s priestrannou obývacou izbou. Túto dennú časť presvetľujú z dvoch strán veľké francúzske okná a východ na krásnu terasu, s nádherným výhľadom. Čierna nadčasová kuchyňa Vám ponúkne množstvo úložného priestoru.

Spálňa tiež disponuje terasou a francúzskymi oknami, ktoré presvetľujú tak isto aj priestrannú detskú izbu/pracovňu.


Ďalším bonusom sú úložné priestory na mieru a to vstavaná skriňa na chodbe.

Vykurovanie je zabezpečené prostredníctvom podlahového kúrenia, pričom vlastný kotol si regulujete sami podľa Vašich preferencií. Obývacia časť s kuchyňou je klimatizovaná.


K bytu prislúchajú 2 parkovacie státie rovno pred domom.


Lokalita:


Projekt Tri vody je novo vybudovanou lokalitou obce Malinovo. Táto lokalita je veľmi žiadaná najmä pre jej občiansku vybavenosť, dovolenkovú atmosféru a dokonalý dizajn. Reštaurácie pri jednom z jazier ponúka tak výnimočné jedlo, že láka ľudí zo širokého okolia. Jedná sa o dnes preferovaný komunitný štýl bývania, čo so sebou nesie množstvo výhod. Medzi kľúčové výhody patria: užívať si život s rodinou a priateľmi, mať možnosť relaxácie, športu, gastronómie, či nákupov doslova v papučiach. Toto všetko a ešte viac nájdete v komplexe Tri vody.

Dobrá dopravná dostupnosť do Bratislavy, ktorá sa ešte zlepší dobudovaním dopravného napojenia D4 a R7, rozvinutá infraštruktúra a možnosti na aktívne trávenie voľného času z neho robia lokalitu vyhľadávanú ľuďmi s vysokými nárokmi na kvalitu bývania.


Cena: 179 900 eur (168 000 eur byt, vrátane pivničnej kobky + 11 900 eur 2 x vonkajšie parkovacie státie)
Výmera: 81 m² (interiér 72 m² + terasy 9 m²)
       
Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.
Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising