Lukratívny pozemok pri Horskom parku

pozemok, Francúzskych partizánov, Staré Mesto

1 181 400 €
Splátka hypotéky: 3 123 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 1 181 400 €
Vlastné zdroje (20 %): 236 280 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Lokalita: Staré Mesto
Ulica: Francúzskych partizánov
Celková plocha: 1.074,00 m2
Pozemok: 1.074,00 m2

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj lukratívny pozemok na exkluzívnom mieste. Pozemok sa nachádza v centre hlavného mesta a súčasne susedí s lesom, konkrétne s najkrajším mestským lesoparkom, ktorým je Horský park.


Pozemok:

 

Pozemok sa nachádza za hranicou ulice Francúzskych partizánov a uzatvára túto slepú ulicu.

Je v mierne svahovitom teréne, pričom jeho šírka pri vstupe je cca 10m a na konci 23m.


Len pár krokov od vstupu na pozemok je vstup do Horského parku, ako aj známe Majakovského schody. Jeho bezprostredným susedom po ľavej strane je rodinný dom a po pravej strane sa nachádza pozemok patriaci Hlavnému mestu Slovenskej republiky, Bratislave.


Pozemok je oplotený a uzamknutý. Na pozemok je privedená pitná voda. Vodomer je vedený v Bratislavskej vodárenskej spoločnosti. Elektrická energia ako aj mestská kanalizácia nie je privedená až na pozemok.


Pozemok je určený na bývanie s možnosťou výstavby samostatne stojaceho rodinného domu. Nakoľko sa jedná o pozemok v blízkosti Horského parku, ktorý je prírodný chránený areál, s plochami s najvyšším výskytom kultúrnych, historických a sociálnych hodnôt, vzťahuje sa naň územnoplánovacia dokumentácia podrobnejšieho stupňa.


Na základe záväznej regulácie je možné na pozemku postaviť samostatne stojaci rodinný dom určený na bývanie, ktorý môže mať 2 nadzemné podlažia a jedno ustúpené podlažie alebo podkrovie.


Zadefinovaný index zastavanosti je 0,2 a index prírodnej plochy 0,7.


Príjazdová cesta končí ulicou Francúzskych partizánov a pokračuje ako širší chodník.


K územnému konaniu pre umiestnenie stavby je potrebné spracovať projektovú dokumentáciu prístupovej komunikácie a technickej infraštruktúry.


Lokalita:

 

Krásny mestský lesopark bude Váš sused. Lepšia poloha v hlavnom meste by sa veľmi ťažko hľadala, ak by sa nám ju vôbec podarilo nájsť. Celý hradný kopec je veľmi obľúbenou a vyhľadávanou lokalitou na bývanie, ak ste však susedom Horského parku, je to niečo extra, je to bonus, ktorý môže mať len pár vyvolených. V blízkosti sa nachádzajú reštaurácie, obchody a tiež tie najlepšie školy.


Cena: 1 181 400 eur

Výmera: 1 074 m²

 

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér
Vladimír Boháč
0904033333
Info@arvinbenet.sk

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising